1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İsimlerinizle Dolacak

TOGG Yerli Otomobil Fabrikası İsimlerinizle Dolacak

togg1

Yerli araç üretimi için ilk adım atılırken, geçtiğimiz günler de aracın fabrika kurulumunun başlayacağını duymuştuk. Yenilik ve üst düzey teknolojiyle dolu olacak yeni aracın fabrikası da vatandaşlara bir göz kırptı. TOGG’un açıklamalarına göre yapılacak otomobil fabrikasında isteyen herkesin ismi bulunabilecek. TOGG yerli otomobil fabrikası için nasıl isim göndereceğinizi de sizlerle paylaşıyoruz.

TOGG Yerli Otomobil Fabrikası Açılıyor

Geçtiğimiz senelerden beri ülkemizde yerli otomobil çalışmaları yapılırken, bu etapta da aracın prototip görüntüleri ortaya çıkmıştı. Herkes tarafından çok beğenilen ve son teknolojiyle donatılan aracın fabrika kurulum günü de yaklaştı diyebiliriz. Tabii ki bu fabrikayla beraber tüm vatandaşlar düşünülürken, isteyen herkes fabrikaya isim gönderecek ve tüm isimler otomobil fabrikasında barınacak.

YenilikteBenDeVarım adlı yeni bir gündem oluşturan TOGG, yeni haberini Twitter gündeminde paylaştı. Bu alan adıyla bir internet sitesi kuran firma, kullanıcılardan isimleri beklemeye başladı. İlk etapta YenilikteBenDeVarım adlı siteyi ziyaret ettiğinizde karşınıza bir sayaç çıkıyor. Bu sayacın bitim tarihi de 18 Temmuz saat 17:30’u işaret ediyor.

Sayacın hemen alt kısmında da ad ve soyad bölümü bulunuyor. Bu alana isim soyisim girdiğinizde açılış için düzenlenen görselde sizin isminiz de yer alıyor.

Gönderilen İsimler Kapsülde Saklanacak

Gönderdiğiniz isminizin yalnızca afişte yer almasını istemez, fabrikada da bulunmasını isterseniz ufak bir işlemle bunu da yapabiliyorsunuz. İsim soyisim gönderdikten sonra karşınıza çıkan 3 görselden birini Twitter altyapısında YenilikteBenDeVarım etiketiyle paylaşmanız yetiyor. Paylaşımı yapan kullanıcıların isimleri de inşaata eklenecek bir kapsülün içinde yer alıyor.

Tıpkı hatıra günlere benzeyen bu proje gerçekten güzel düşünülmüş. Siz de isminizi göndermek isterseniz geri sayım bitmeden siteye girebilir, isim ve soyisim yazarak tek tıkla gönderebilirsiniz. Bu sayede hem açılışta, hem de ömür boyu fabrikada isminiz bulunacaktır.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap