1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Todoist Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Todoist Uygulaması Nedir? Özellikleri Nelerdir?

todoist

Mobil uygulamaların gelişmesiyle birlikte günümüzde birçok kullanıcı akıllı cihazlarından son derece kolay bir şekilde işlerini yapabilmektedir. Bazı kullanıcılar akıllı telefonlarından ve tabletlerinden finansal işlemlerini yapabilirken bazı kullanıcılar ise akıllı cihazlarını not tutmak amacıyla kullanmaktadır. Not tutmak amacıyla akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanan kullanıcıların karşısına ise Todoist uygulaması çıkmaktadır. Peki, günümüzün en önemli not tutma uygulamalarından biri olan Todoist uygulaması nedir, özellikleri nelerdir?

Todoist Uygulaması Nedir?

Todoist, Doist şirketi tarafından çıkarılan mobil not tutma uygulamasıdır. Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan mobil uygulama sayesinde kullanıcılar, son derece kolay bir şekilde akıllı cihazlarından notlarını tutabilmekte ve tuttukları notlara atamalar yapabilmektedir.

Todoist Uygulaması Özellikleri

Günümüzün en popüler mobil not tutma uygulamalarından biri olan Todoist özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar mobil uygulama sayesinde gündelik çalışmalarını not edebiliyor, not edilen çalışmalara atamalar yapabiliyor ve notlarına hatırlatma ekleyebiliyor. Dilerseniz oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış not tutma uygulamasını yakından inceleyelim.

Yapılacaklar Listesini Hazırlayın

Doist şirketi tarafından geliştirilen mobil uygulama sayesinde son derece kolay bir şekilde günlük yapılacaklar listenizi oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz listeye hatırlatıcılar ekleyebilir veya öncelik sırasına göre notlarınızı ayarlayabilirsiniz.

Görev Atama

Mobil uygulamanın içerisinde yer alan özellik sayesinde kullanıcılar, yapılacaklar listesine başka birini atayabilmekte ve atanan kişiyi takip edebilmektedir.

Çoklu Platform Desteği

Doist firması tarafından geliştirilen mobil uygulama içerisinde çoklu platform desteği bulunuyor. Söz konusu uygulama Gmail, Slack, Amazon ve Google Calendar uygulamaları ile entegre bir şekilde çalışabiliyor.

Todoist Uygulamasının Fiyatı

Günümüzün en popüler ve en başarılı not tutma uygulamalarından biri olan Todoist fiyatı ile dikkat çekiyor. Temel de tamamen ücretsiz bir şekilde de kullanılabilen uygulama da kullanıcılar Premium paketini satın alarak çeşitli özelliklerden yararlanabiliyor. Premium paketini aylık olarak satın almak isteyen kullanıcılar 25 TL, yıllık olarak satın almak isteyen kullanıcılar ise 228 TL ödeme yapması gerekiyor. Söz konusu paketi alan kullanıcılar şu özelliklerden yararlanabiliyor.

  • Sınırız hatırlatma.
  • Yorum ekleme.
  • Tablo renklendirme.
  • Farklı temalar.
  • Günlük Yedekleme.

Mobil uygulamayı, akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize indirmek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap