1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. The Settlers Oynanış Videosu İle Karşımızda

The Settlers Oynanış Videosu İle Karşımızda

The Settlers Ubisoft’un yeniden can vermek istediği bir seri olarak oynanış videosu ile karşımızda. Bu videoda bir çok oyun mekaniğini de görüyoruz.

Blue Byte Software’in yaptığı bu eski ve bir o kadar güzel oyun zamanında bir çok hayranı ile beraber oyun tarihinde kendi yerini almıştı. Ubisoft’un zamanının sevilen oyununa tekrar can vermek adına yenilediği The Settlers kendinden tekrar bahsedecek gibi duruyor.

PCGames.de sitesi 16 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Her ne kadar bu video Almanca olsa da İngilizce altyazısı bulunmakta olan bu videodan oyunun gayet güzel gözüktüğünü söyleye bilmekteyiz.

The Settlers

Snowdrop Engine üzerinde çalışılarak yapılan The Settlers’ın yeni hali grafik ve tasarım açısından gayet başarılı gözüküyor. Eski haline nazaran mekaniklerin de geliştirildiği ve Snowdrop Engine üzerinde gayet güzel çalıştığını görüyoruz.

Kendini de tanıtırken amaçlarının eski oyunun mekanik ve görselliğini güçlendirip bu nostalji kokan oyuna can vermek istediklerini söylemekteler. Bu yeniliklerden bir kaçı yeni bir yiyecek sistemi ve motivasyonlara yönelik bir meta game de bulunuyor.

Oyun ister tek başınıza kendi dünyanızı şekillendirmenize isterseniz de Co-op seçeneği ile arkadaşınızla beraber yeni bir dünya kurmanıza izin vermekte. Oyun aynı zamanda Online oynama seçeneği ve çoklu modlarla da size istediğiniz gibi oynama seçeneği sunmakta.

Oyunun çıkış tarihi hakkında söyleyebileceklerimiz az. 2020 yılında PC sistemine gelmesi beklenen bu oyun sevenlerini üzmeyecek gibi duruyor.

 

 

Yorum Yap