1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. The Last of Us Part II Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
Trendlerdeki Yazı

The Last of Us Part II Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Oyuncular tarafından merak içerisinde beklenen The Last of Us Part II Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Yayınlanan fragman için “Spoilersız fakat heyecan verici” gibi yorumlar yapıldı.

The Last of Us Part II Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

Kısa bir süre önce sızıntılarla gündemimize gelen The Last of Us Part II görmemize kısa bir süre kalmıştı. Oyunun geliştiricisi olan Naughty Dog bu heyecanı artırma amacıyla yeni güncellemeler yapmaya devam ediyor.

Normal şartlarda oyunun lansman tarihi daha ileri bir tarihe ertelenmişti. Şaşırtıcı bir şekilde bugün tanıtım fragmanını gördüğümüz bu oyun ile ilgili ileriki günlerde daha pek çok video ve fragman göreceğimizi düşünüyoruz.

The Last of Us Part II oyunu için pek çok oyun sever sabırsızlanmaktaydı. Planlanan lansman tarihi 29 Mayıs olsa dahi Corona Virüs Salgını sebebiyle lansman ertelenmişti. Bugün fragmanı yayınlanan oyunun lansman tarihi şimdilik 19 Haziran 2020 olarak belirlendi.

The Last of Us Part II Oynayan bir oyuncu:

“Bu, şimdiye kadar Naughty Dog’un en iyi grafiklere sahip oyunu. Uncharted 4 ile kıyaslandığında, hareketsiz görüntüler ‘görsel doğruluk’ açısından eşit gibi görünüyor ancak aralarındaki dört yıllık zaman diliminde özellikle karakter animasyonları ve küçük ayrıntılar konusunda müthiş bir ilerleme var. Kan ve şiddet; oyunlarda tercih ettiğiniz temalar arasındaysa düşmanların nasıl parçalanabileceğini, uzuvların tam da nasıl uçmasını gerektiğini ve karpuz gibi patladığını asıl şimdi öğreneceksiniz.”

“Kısacası, Naughty Dog, The Last of Us‘ın özüne mantıklı ve yaratıcı geliştirmeler yapmış. Çalışmalarının bir hayranı olarak özellikle ilginç bulduğum şey; Uncharted’daki tasarım seçimlerinin Part II’ye nasıl aktarıldığını görebilmek. Aynı deneyim heyecanını yaşadım ancak bu yeni ve orijinal.” dedi

Önerilen Yazı
En İyi Konsol Oyunları ve Fiyatları

Yorum Yap