1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı!
Trendlerdeki Yazı

The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı!

The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı!

Bu yılın en çok beklenen oyunları arasında bulunan The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı! PlayStation tarafından fragmanı yayınlanan şirket, YouTube da  bulunan videonun izleyiciyle olan etkileşimleri tamamen kapatıldı.

The Last of Us Part II Fragmanı Beğeni ve Yorumlara Kapatıldı!

Naughty Dog tarafından uzun süredir sabırsızlıkla beklenen oyunu Oyunun Çıkış Tarihi artık çok yaklaştı. Oyun gelecek ayın 19 unda PlayStation 4 kullanıcılara sunulacaktır. Elbette çıkışına kadar az bir süre kalmış olan oyunun resmi kaynaklar tarafından yeni materyalleri paylaşılıyor. PlayStation tarafından bugün YouTube kanalından oyunun fragmanı yayınlandı.

Oyun

PlayStation, Kullanıcı Etkileşimlerini Kapattı!

PlayStation, Youtube kanalı üzerinden paylaştığı oyunun tanıtım videosunu tüm izleyicilerin etkileşimlerine kapattı. Hem PlayStation hem de PlayStation Europe kanalları tarafından paylaşılan her iki video üzerinde beğeni sayıları gizli, yorum yapma kısmı kapalı olarak karşımıza çıkıyor.

PlayStation Yayınladı

Bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri için bunu yapmasının en büyük nedeni oyun geliştiricisi olan Naughty Dog’a karşı gelen olumsuz yorumların artması olmuştur. Oyunun ana hikayesiyle ilgili bilgilerin ortaya çıkarılması pek çok oyuncunun sinirlenmesine neden oldu. Oyunla ilgili paylaşılan spoiler ise olayların kontrolden çıktığı noktada sel olup aktı.

Önerilen Yazı
Forza Street, iOS ve Android İçin Ücretsiz Oldu!

Oyunun çıkış tarihi ve özellikleri konusunda sızıntılar devam etse de yeni açıklamalar geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz. Harika bir macera oyunu olacak olan bu oyun sayesinde siz de boş zamanlarınızı verimli olarak geçirebilirsiniz. Oyun hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için aşağıda sizler için yayınladığımız videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap