1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. The Handmadi’s Tale 4. Sezonuyla Ekranlara Dönecek

The Handmadi’s Tale 4. Sezonuyla Ekranlara Dönecek

The Handmadi's Tale

Margaret Atwood’un distopik kitabı The Handmadi’s Tale’dan uyarlanan dizi yayın dünyasına 4. sezonuyla döneceğini açıkladı. Hali hazırda 3. sezonuna devam eden dizi 4. sezonun onayını almasıyla izleyici kitlesini mutlu etti. Bu bol ödüllü dizinin Hulu’nun en sevilen ve başarılı şovlarından biri olması ile gözleri üzerine çekiyor.

The Handmadi‘s Tale, 3. sezon finalini 14 Ağustos tarihinde yapmayı planlıyor, fakat 4. sezonun yayınlanış tarihi hakkında henüz bir bilgi yok.

The Handmadi's Tale

Bu popüler dizinin baş rolü Mad Men dizisinden de tanıdığımız Elisabeth Moss bulunmakta. Kadrodaki diğer oyuncular ise sırasıyla, Joseph Fiennes, Yvonne Strahovski, Alexis Bledel, Madeline Brewer, Ann Dowd, O.T. Fagbenle, Max Minghella ve Samira Wiley.

The Handmadi’s Tale dizisinin yapım ekibi ise sırasıyla, Bruce Miller, Warren Littlefield, Daniel Wilson, Fran Sears, Ilene Chaiken, Eric Tuchman, John Weber, Sheila Hockin, Frank Siracusa ve Moss.

Genel hatları ile kameranın her iki tarafında da yüksek performans gösteren bu dizinin 4. sezonuna kavuşmasını tebrik ediyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap