1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. TEB Bankası Hayvancılık Kredi Kampanyası ve Başvurusu

TEB Bankası Hayvancılık Kredi Kampanyası ve Başvurusu

TEB Bankası Hayvancılık Kredi Kampanyası ve Başvurusu

Türk Ekonomi Bankası TEB hayvancılık sektörüne verdiği kredi destekleri ile dikkat çekiyor. Hayvancılık yapan kişilerin üretim maliyetlerini karşılamalarını sağlayan TEB hayvancılık kredileri; ürünlerin gelire dönüştüğü zamanda geri ödenebiliyor. Örneğin büyükbaş ya da küçükbaş hayvancılık yapan kişiler hayvanlarının kesim zamanına göre kredi geri ödemelerini ayarlayabiliyorlar. TEB hayvancılık kredileri; arıcılıktan besiciliğe, su ürünlerinden (balıkçılıktan) tavukçuluğa kadar geniş bir yelpazede sağlanıyor. TEB Bankası hayvancılık kredi kampanyası ve başvurusu içeriğimizde detaylandırılmıştır.

çiftçilik

TEB Süt Hayvancılığı Kredisi

Türk Ekonomi Bankası, süt hayvancılığı yapan müşterilerinin hayvanlarının bakım, ilaç vb. giderleri için bu krediyi sağlamaktadır. Süt kredisi olarak da adlandırılabilen bu kredi sayesinde müşteriler hayvanlarının ve işletmelerinin giderlerini karşılayabilmektedir. TEB süt kredisi sayesinde üretim ve dolayısıyla gelir de artırılabilmektedir. Kredi taksitleri elde edilen süt geliri sayesinde orta ve uzun vadede rahat şekilde geri ödenebilmektedir.

TEB Tavukçuluk Kredisi / TEB Yumurtacılık Kredisi

Tavukçuluk ve yumurtacılık ülkemizin önde gelen sektörlerinden olmaya devam ediyor. TEB bunun devamı için beyaz et ve yumurta üreticilerini kredi ile destekliyor. Tavukçuluk kredisi ya da yumurtacılık kredisi almak isteyen üreticiler için TEB finansman olanağı sağlamaktadır. Bahse konu bütün çiftçi kredilerine ve hayvancılık kredilerine TEB Şubelerinden başvurmak mümkündür.

tavukçuluk kredisi

TEB Besicilik Kredisi

Besicilik ülkemizin en önemli üretim alanlarından biridir. Besicilik kredisi de bu alanda üretim yapan vatandaşların nakit sıkışıklığını çözmesine yardımcı olmaktadır. TEB Bankası besicilik kredisi sayesinde hayvanların ve işletmelerin giderleri karşılanabilmekte; kesim zamanı elde edilen gelir sonrasında bankaya olan kredi borcu geri ödenebilmektedir.

TEB Arıcılık Kredisi

Arıcılık kredisi veren bankalar pek nadirdir; TEB bu bankalar arasında yer almaktadır. TEB; arıcıların kovandan peteğe, şekerden nakliyeye kadar bütün ihtiyaçları için arıcılık kredisi olanağı sunmaktadır. Arıcılar ballarını aldıklarında ve sattıklarında bankaya olan kredi borçlarını ödeyebilmektedir. Geri ödemeleri istenilen taksitlerde uzun vadeli olarak ayarlanabilmektedir.

TEB Su Ürünleri Kredisi (Balıkçılık Kredisi)

Su ürünleri ile ilgili üretim yapan kişi ya da kurumlara da kredi veren Türk Ekonomi Bankası; avcılara tekne alımı ve giderleri için, yetiştiricilere ise havuz yaptırımı ve kafes alımı ile bunların giderleri için su ürünleri kredisi sağlamaktadır. Balıkçılık kredisi olarak da adlandırılabilen bu finansman sayesinde üreticiler ve balıkçılar ürünlerinden gelir elde edene kadar rahat bir nefes alabilmektedir.

TEB Bankası Hayvancılık Kredi Kampanyası ve Başvurusu

TEB hayvancılık kredisi başvuruları bankanın şubelerinden hayvancılık belgeleri ve nüfus cüzdanı ile yapılabilmektedir.

TEB Bankası Hayvancılık Kredi Kampanyası ve Başvurusu

Kaynak: https://finanstaksi.com/

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. 4 ay önce

    Teşekkürler bilgilendirme için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir