1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Taşınabilir Disk Fiyatları Büyük İndirimde! Kampanya Başladı

Taşınabilir Disk Fiyatları Büyük İndirimde! Kampanya Başladı

tasinabilir

Taşınabilir diskler, çoğu zaman internet yavaşlıklarında hayatımızı kurtaran bir nitelik yaşıyor. Özellikle büyük dosyalarımızı bilgisayarda bekletmeyerek diske kaydediyor ve bilgisayarımızı fazlasıyla hafifletiyoruz. Şu an bir taşınabilir disk almak istiyorsanız, Hepsiburada altyapısında indirimler başlamış durumda. Öncü markalardan alışveriş yapacağınız gibi, diski de çok uygun fiyatlara alabileceksiniz. Taşınabilir disk fiyatları gerçekten de güzel bir indirim yaşıyor diyebiliriz.

Taşınabilir Disk Fiyatları Düşüşte

Taşınabilir disk almayı düşünüyorsanız tercih edeceğiniz öncü markalar SanDisk veya WD olmalıdır. Son derece kaliteli ve sorunsuz ürünler üretmeyi başaran firmalar, disk konusunda da gerçekten başarılılar. Ayrıca şu an Hepsiburada altyapısında indirime giren ürünlerin farklı kapasiteli modelleri de indirime girdi.

Eğer güçlü bir SSD tercihi yapmak isterseniz 500 GB / 1 TB ve 2 TB seçenekleriyle disk alabilirsiniz. Eğer SSD almak istemiyor ve HDD tercih ediyorsanız 2 TB ve 4 TB depolama alanlı ürünleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

WD Modeller Daha Performanslı

Sandisk firmasının yanı sıra WD firması da gerçekten başarılı ve yüksek performanslı taşınabilir disk üretiyor. Kullanıcılardan fazlasıyla övgü alan modelleri siz de hemen satın alarak yüksek performanslı ve güvenli şekilde dosyalarınızı arşivleyebilirsiniz. Ürünlerin fiyatlarına baktığımızda 1 TB alanlı ürünlerin daha çok indirim aldığını söyleyebiliriz. Eğer tercihinizi Sandisk SSD’den yana kullanacaksanız 1.149 TL gibi bir fiyata bu ürüne sahip olabilirsiniz. Normalde 2.064 TL olan ürün büyük bir indirim alırken, WD altyapısında da güzel indirimler var. Yine 1 TB olan SSD modeli de 1.913 TL’den 899 TL’ye kadar düşmüş durumda.

Eğer uzun zamandır yüksek fiyatlardan dolayı taşınabilir disk alamadıysanız, bu kampanyayla beraber daha uygun fiyatlara sahip olabilir ve tüm dosyalarınızı rahatlıkla arşivleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap