1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Swiftkey Klavyesinin Adı Değiştirildi

Swiftkey Klavyesinin Adı Değiştirildi

Swiftkey Klavyesinin Adı Değiştirildi

Uzun zamandır Microsoft tarafından satışa sunulan SwiftKey yıllar boyunca milyonlarca kullanıcıya hizmet verdi. Swiftkey Klavyesinin Adı Değiştirildi

Swiftkey Klavyesinin Adı Değiştirildi

Popüler klavye uygulaması olan Swiftkey, telefonun orjinal klavyesini özelleştirmek isteyen kişilerin vazgeçilmez tercihi olmuştur. Swiftkey artık yeni ismiyle karşımızda olacak. Swiftkey’in yeni adı Microsoft Swiftkey oldu. Google Play üzerinden Microsoft Swiftkey olarak aratarak siz de telefonunuza istediğiniz zaman ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Android işletim sistemi piyasaya çıktığı günden itibaren üçüncü parti klavye uygulaması hayatımızdaydı. Ve hayatımızda kalmaya da devam edecek. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan ve kullanılmaya devam eden bu uygulama sayesinde klavyenizi özelleştirerek, kullanabileceğiniz tarza uygun olarak tasarlayabilirsiniz. Microsoft tarafından satın alınmış olan Swiftkey, 2016 yılından itibaren Google Play üzerinden yayınlanmaya ve indirilmeye devam ediyordu.

Microsoft tarafından klavye satın alınmış olsa bile uygulama asla alındığı gibi kalmadı. Her daim yeni güncellemeler getirilen klavyeye Bing arama motoru bile entegre edildi. Ayarlar kısmına Microsoft logosu eklenmiş ve ardından Microsoft hesabı entegre edilmişti. Klavyenin adı şimdi ise tamamen değişti. Microsoft Swiftkey olarak değiştirilen bu klavye artık bu isimle kullanılmaya başlanacak.

Önerilen Yazı
Samsung, Yeni Sensörü İle Sony’e Rakip Olacak

2016 yılından bu ana dek Swiftkey adıyla kullanılan klavyenin adı bugün itibariyle değişti. Microsoft Swiftkey adına sahip olan bu uygulamayı siz de kolaylıkla indirerek telefonunuzda kullandığınız klavyeyi daha özel bir hale getirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap