1. Ana Sayfa
  2. Video Haberler
  3. Survivor Ekibi Türkiye’ye Döndü!

Survivor Ekibi Türkiye’ye Döndü!

Corona Virüs Salgını sebebiyle pek çok alan etkilendiği gibi televizyon ve yarışmalarda etkilendi. Survivor Ekibi Türkiye’ye Döndü! 

TV8 ekranlarında yayınlanan ve seyirciler tarafından oldukça sevilen Survivor 2020 yarışması Ünlüler ve Gönüllüler diye iki takım şeklinde karşılaşmaların yaşandığı bir yarışmadır. Survivor yarışması sunucusu Acun Ilıcalı tarafından corona virüsü salgını sebebiyle tedbir amaçlı ekip Türkiye’ye getirildi. Türk Hava Yolları Uçağıyla güven içerisinde Dominik Cumhuriyeti’nden Türkiye’ye getirilen ekip 14 günlük bir karantinaya alındı.

Survivor Ekibi Türkiye’ye Döndü!

Survivor 2020 yarışma programı çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan Acun Ilıcalı’nın ekibi Türkiye’ye dönüş yaptı. Türk Hava Yolları uçağıyla İstanbul’a gelen yarışmacıların ekibi Kredi ve Yurtlar Kurumu yurdunda 14 gün karantina altında tutulacak.

 

Survivor 2020 yarışma programının çekimleri Dominik Cumhuriyeti’nde yapılıyordu. Acun Ilıcalı ve ekibi bölgedeki çalışma arkadaşlarını ve yarışmacıları taşıyan uçak İstanbul’a geldi. Gelen ekip 14 günlük karantinata alındı. Ekibin bir kısmı İstanbul’da bulunan Kredi Yurtlar Kurumu’na yerleştirilirken, 140 kişisi de Tekirdağ’da bir KYK yurduna gönderildi. Tüm yarışmacıların ve ekibin karantina testine tabi tutulduğu ve henüz pozitif bir vakanın meydana çıkmadığı tespit edildi. İlerleyen günlerde yeni gelişmeler oldukça sizlerle paylaşacağız.

Önerilen Yazı
Google Play Store Bazı Uygulamaları Kaldırdı!

Survivor 2020 ile ilgili siz de görüşünüzü bildirmek istiyorsanız ya da sormak istedikleriniz varsa yorumlar kısmından bize ulaşarak belirtebilirsiniz. Biz de sizlere en kısa sürede cevap vermek için çaba göstereceğiz. TeknoSitesi olarak sizlere en güncel bilgileri vermek için çaba gösteriyoruz.

Yorum Yap