1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Survivor 105. Bölüm Özeti – Survivor Fragman İzle

Survivor 105. Bölüm Özeti – Survivor Fragman İzle

Survivor 105. Bölüm Özeti - Survivor Fragman İzle

Her akşam TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor Son Bölüm nefesleri kesti. Survivor’da ödül oyununun kazananı kim oldu? 12 Haziran günü TV8 ekranlarında yayınlanan 105. bölümde neler yaşandı? Survivor 105. Bölüm Özeti – Survivor Fragman İzle ile karşınızdayız.

Survivor 105. Bölüm Özeti

105. Bölümde ödül heyecanı yaşandı. Takımlar parkur genelinde kişi başı 15 bin TL’lik hediye çekini ve yemek kazanmak için mücadele verdi. Bu maceralı gece de Nisa ve Evrim’in gözyaşları gündem oldu.

Survivor 105. Bölüm Özeti

TV8 ekranlarının vazgeçilmez oyunu Survivor’un yeni bölümünde ödül oyunu mücadelesi yaşandı. Hediye çeki ve softa ödülünü oyunda mavi takım 10-4 lük bir skor ile bu haftanın ödül oyunu mücadelesini kazandı. Oyun esnasında Ardahan’ın atışları gözleri doldurdu.

Çeyrek finalden önce son defa ödül oyununda karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları parkurda zor anlar yaşadı. Oyun öncesinde yarışmacı seçme hakkı avantajı kırmızı takımdayken, ödülün sahibi mavi takım oldu. Survivor da ödül oyunu öncesi avantaj oyunu oldukça çekişmeli anlara sahne oldu. Yarışmacı seçme konusunda kritik olan oyunda kırmızı takım avantajı kazandı. Fakat ödül oyununu kaybetti. Nisa Sercan’a kaybedince gözyaşlarını tutamadı. Oyun esnasında mavi takım çok emek verdi ve verdikleri emeğin karşılığını da aldılar.

Survivor Fragman İzle

Survivor Son bölümden sonra Survivor Fragman yayınlandı. Survivor’un 106. bölüm fragmanında Nisa’nın parkurdan düşmesi ve Elif’in sakatlanarak hastaneye kaldırılması dikkatleri üzerine çekiyor. İşte, Survivor yeni bölüm fragmanı…

Önerilen Yazı
Kuruluş Osman 25. Bölüm İzle – Kuruluş Osman 25. Bölümde Neler Oldu?
Yorum Yap

Yorum Yap