1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Sudan Ucuz Xiaomi Mi Smart Band 4C Tanıtıldı

Sudan Ucuz Xiaomi Mi Smart Band 4C Tanıtıldı

mismartband

Giyilebilir teknoloji ürünlerine son dönemlerde fazlasıyla önem veren Xiaomi, yeni bir akıllı bilekliğin tanıtımını yaptı. Küresel pazara çok uygun fiyatla giriş yapmaya başlayan firma beklenildiği gibi Mi Smart Band 4C modelinin fiyatını da bir hayli alt seviyelerde tutmuş. Fazlasıyla özelliği bulunan yeni akıllı bilekliğin hem özelliklerini hem de fiyatını sizler için inceledik. Bakalım yeni bileklik bizlere neler sunacak?

Mi Smart Band 4C Özellikleri

1.08 inç ekran boyutuyla karşımıza gelen ve 200 nit seviyelerine kadar parlaklık sunmayı başaran modelin 130 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Ayrıca 2 saat şarj ile uzun süreli kullanım sağlanabilen modelde şarj sistemi USB bağlantısıyla işliyor. Tam 5 farklı spor dalının takibini kolaylıkla yapabilen yeni bilekliğin adımları izlediğini ve uzun süre hareketsiz kaldığınızda uyarı verdiğini de söyleyelim.

5ATM seviyesine kadar su geçirmez özelliği barındıran yeni modelin toplamda 13 gram bir ağırlık seviyesi bulunuyor. Kolda yokmuş gibi duran yeni cihazda telefonunuza gelen aramaları, mesajları ve müziklerinizi de rahatlıkla kontrol edebiliyorsunuz.

Yeni Bilekliğin Sudan Ucuz Fiyatı

Yeni bilekliğin fiyatına baktığımız zaman, son dönemlerde ortaya çıkan giyilebilir teknoloji ürünlerine nazaran daha uygun bir fiyat görüyoruz. Önümüzdeki haftalarda ilk etapta global pazara çıkış yapacak olan cihazın fiyatı da 21 Euro olarak belirlenmiş. Ayrıca yeni cihazın farklı varyasyon ürünleri de olabilir. O konuda net bir bilgimiz bulunmadığı için bir şey söylemek için henüz çok erken diyebiliriz.

Ancak fiyatın uygun olmasıyla beraber akıllı saat kullanıcıları muhtemelen bu ürüne yönelecek ve üründe satış patlaması yaşanacak. Yeni cihazın şu an için Türkiye pazarına ne zaman geleceği de bilinmiyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde yeni cihazın durumu nasıl olacak?

Önerilen Yazı
E Devlet Üzerinden Ücretsiz E-Kitap İndirme Nasıl Yapılır?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap