1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Steam Yaz İndirimi Bugün Başlıyor

Steam Yaz İndirimi Bugün Başlıyor

steam

Bu sene çeşitli indirimleriyle, bedava oyun kampanyalarıyla gündeme gelen Epic Games ve Steam gibi isimler kampanya oluşturmaya devam ediyor. Kısa zaman içerisinde birçok oyun severin gönlünde taht kuran Steam da, bugün yaz indirimi başlatıyor. Bütün oyuncuların bazı oyunlarda %90’a varan indirim beklediği Steam yaz indirimi bakalım saat kaçta başlayacak? Sizler için etkinliğin başlama zamanını ve faaliyet sürecini inceliyoruz.

Steam Yaz İndirimi Bugün Başlayacak

Bugüne kadar oluşturulan bedava ve indirimli oyun kampanyalarına yetişemeyen oyuncular, bu defa yaz indiriminin peşinde. Bildiğiniz gibi yaz indirimlerinde birçok popüler oyunda büyük indirimler yapılırken, yine büyük indirimler bekleniyor. Özellikle fırsatları kaçıran oyuncular büyük oyunlarda %90 civarı bir indirim beklerken, herkes ödeme yöntemini hazırlamış durumda. Uzun zamandan beri merakla beklenen yaz indirimi de bugün başlayacak.

Steam Yaz İndirimi Kampanyası Saat Kaçta Başlayacak?

Bütün oyuncular tarafından merakla beklenen yaz indirimi, bugün tüm dünyada başlayacak. Tabii ki Türkiye saati ile bugün saat 20.00’de yaz indiriminin başladığını göreceğiz. Yani akşam 20.00’den itibaren indirimli oyunları satın alabilir, kampanyaya erkenden katılabiliriz.

Yaz indirimi kampanyasına katılmak için acele etmeniz gerekmiyor. Çünkü oyunlarda yapılacak indirimler tam 14 gün boyunca geçerli olacak. Yani 2 hafta boyunca bütün oyunların indirimli olarak alabileceksiniz.

GTA 5 ve Witcher 3 Oyunlarında İndirim Olacak Mı?

Bütün oyuncuların şu an tek odağı GTA 5 ve Witcher 3 olmuş diyebiliriz. Bu oyunlar bedava kampanyayla dağıtılırken yetişemeyen oyuncular, bu iki oyunda büyük indirim bekliyor. İlerleyen saatlerde hangi oyunlarda ne boyutlarda indirimler yapılacak göreceğiz.

Yapılacak indirimleri merakla beklerken, sizlerden de bu konu hakkında yorumlar bekliyoruz. Sizce bu akşam başlayacak kampanyayla birlikte, hangi oyunlara indirim yapılacak? Umarız en çok beklenen oyunlarda büyük indirimler alabiliriz.

Önerilen Yazı
Yerli Lojistik Oyunu: Truck and Logistics Çıktı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap