1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Steam Müjdeyi Verdi! PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu!

Steam Müjdeyi Verdi! PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu!

Steam Müjdeyi Verdi! PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu!

2017 yılında piyasaya çıkan ve 2018 yılında tüm oyun dünyasına bomba gibi düşen PUBG Ücretsiz mi oldu? Hem PC platformu hem de mobil platformunda en çok oynanan oyunlardan Battle Royale oyunu olan PUBG bomba gibi bir kararla karşımızda. Steam Müjdeyi Verdi! PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu! 

Popüler Battle Royale Oyunu olan PUBG oyunu üç günlüğüne ücretsiz! Genelde Epic Store üzerinden ücretsiz hale getirilen bazı oyunlar oyuncuları mutlu etmekteydi. Oyuncuları mutlu eden bir platform da Steam oldu. Steam üzerinde PUBG oyunu üç günlüğüne ücretsiz hale getirildi.

PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu!

PlayerUnknown’s BattleGrounds, ya da herkesin bildiği isimle PUBG, 2018 yılında piyasaya damgasını vuran bir oyun olmuştur. Fortnite oyunuyla daima rekabet içerisinde olan PUBG oyunu Steam platformu üzerinde 87 TL gibi bir fiyatla satılıyordu.

PUBG Üç Günlüğüne Ücretsiz Oldu!

Genelde ücretsiz oyunlar Epic Store tarafından açıklanıyordu. Steam bir yenilik yaparak PUBG oyununu üç günlüğüne ücretsiz olarak oyun severlere sundu. Battle Royale furyasını canlandıracak olan ve adeta sizin yalnızlığınıza eşlik eden PUBG oyunu üç günlüğüne bedava. Oyunu oynamaya başladığınızda tamamen kütüphanede kalmayacağınızı bilin. Siz de bu şansı değerlendirmek için oyunu indirerek üç gün boyunca ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Popüler Battle ROyale oyunu PUBG oyunu Steam üzerinden %50’lik indirimle oyun severlere sunulacak. Siz de PUBG’u 43.50 TL karşılığında indirerek sonsuza dek oynayabilirsiniz. Üç günlüğüne bedavaya oynayabileceğiniz bu oyunu kütüphanenize tamamen ekleme şansınız bulunuyor.

PUBG Ücretsiz İndir

PUBG Ücretsiz İndir

PUBG Ücretsiz İndir işlemini yapmak için öncelikle Steam’a girmeniz gerekiyor. Eğer size ait olan bir Steam hesabınız yoksa kendinize bir hesap açabilirsiniz. Unutmayın ki indirme işlemlerini yapabilmeniz için bilgisayarınızda ya da telefonunuzda mutlaka Steam uygulaması bulunmalıdır. Steam uygulaması yoksa kütüphanenize ekleyemezsiniz. Steam uygulamasını indirdikten sonra hesabınıza giriş yapabilir ve daha sonra arama kısmına PUBG yazarak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. 3 günün sonunda oyunun sizinle kalmasını ve oynamaya devam etmek istiyorsanız %50’lik indirimden yararlanarak oyunu sonsuza dek kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Şimdiden tüm oyunculara keyifli oyunlar dileriz.

Önerilen Yazı
Epic Games Store Mobil Oyun Projesine Başlıyor
Yorum Yap

Yorum Yap