1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Steam Artık Kütüphanenizde Unuttuğunuz Oyunları Hatırlatacak

Steam Artık Kütüphanenizde Unuttuğunuz Oyunları Hatırlatacak

Steam Artık Kütüphanenizde Unuttuğunuz Oyunları Hatırlatacak

Valve tarafından piyasaya çıkarılmış olan popüler oyun platformu olan Steam Artık Kütüphanenizde Unuttuğunuz Oyunları Hatırlatacak. Sonrakini Oyna adı verilen yeni özellik kullanıcıların kullanımına sunuldu. Yapay zeka destekli olan bu özellik sayesinde oyunculara, kütüphanelerinin bir köşesinde unuttukları oyunlar hatırlatılıyor.

Steam Laboratuvarı deneylerine bir yenisi daha eklendi. Beta sürümünde Deneme 008 kod adıyla test edilen bu özellik artık resmen kullanıcılara sunuldu. Hangi oyunu oynayacağı konusunda kararsız olan oyunculara kütüphanede olan oyunlar konusunda tavsiyelerde bulunuluyor.

Steam Artık Kütüphanenizde Unuttuğunuz Oyunları Hatırlatacak

Bu özellik, kullanıcılar Steam’i en son sürüme güncellediklerinde kütüphanedeki raflar arasına ekleniyor. Özellikle pek çok oyunu deneyen, geniş bir oyun kitlesine sahip olan oyuncuların hangi oyunu oynayacaklarına karar verilemediği aşikar. Bundan ötürü piyasaya çıkarılan bu özellik sayesinde oyuncular kütüphanede olan oyunlarından hangisini oynayacaklarına daha kolay karar verebiliyor.

Steam Kütüphanesi

Steam’ın piyasaya çıkardığı yapay zeka destekli yeni özellik sayesinde sıradaki mecraya karar vermeniz daha da kolay olacak. Sonrakini Oyna adlı yeni özelliği sayesinde oyuncunun alışkanlıklarına göre oyunlar hakkında tavsiye verilecek. Dolayısıyla da yalnızca kütüphanenizde var olduğunu unuttuğunuz oyunları karşınıza çıkarmakla kalmıyor aynı zamanda keyif almanızı da sağlıyor.

Sonrakini Oyna özelliği kullanıcılardan gelen istekler üzerine bu yıl başında Steam Laboratuvarında test edilmeye başlandı. Aradan aylar geçse de olumlu geri bildirimler doğrultusunda özellik, laboratuvardan çıkarak Steam üzerine eklendi.

Önerilen Yazı
Google Play Store’a Yeni Özellik Geliyor

Siz de eğer aktif bir Steam kullanıcıysanız, yorum kısmından bize ulaşarak bu konuyla alakalı görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Eğer başka sormak istedikleriniz varsa aynı şekilde bize ulaşarak sorabilirsiniz. TeknoSitesi olarak her daim sizlerin sorularını kısa süre içerisinde cevaplamaya çalışacağız.

Yorum Yap

Yorum Yap