1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Star Wars Hayranlarına Müjde! Jedi: Fallen Order 2 Geliyor!

Star Wars Hayranlarına Müjde! Jedi: Fallen Order 2 Geliyor!

Star Wars Hayranlarına Müjde! Jedi: Fallen Order 2 Geliyor!

Hemen hemen hepimizin hayatımızın boyunca duyduğu bir oyun varsa oda Star Wars olmuştur. Büyük, küçük, genç, yaşlı herkes tarafından bilinen Star Wars oyunu müjde verdi! Star Wars Hayranlarına Müjde! Jedi: Fallen Order 2 Geliyor! 

Star Wars Hayranlarına Müjde! Jedi: Fallen Order 2 Geliyor!

Electronic Arts tarafından 2019 yılının Kasım ayında Xbox One, PS4 ve PC platformları için Star Wars: Jedi Fallen Order piyasaya sürülmüştü. Google tarafından da bu yapım Stradia platformu üzerinde 2020 yılı içerisinde yayınlanacağı duyurulmuştu. Oyunun geliştiricileri arasında bulunan Respaan tarafından “Dünya Star Wars Günü” olan 4 Mayıs 2020 de oyun için ücretsiz güncelleme yayınlanmıştı.

Star Wars

Jedi: Fallen Order yapımı neredeyse tüm otoritelerden aldığı değerlendirmelerde pozitif notlar almayı başardı. Bazı otoriteler tarafından her ne kadar oyun kusurlu bulunsa da son derece eğlenceli bir eser olduğunu her daim vurguladılar.

Önerilen Yazı
Ubisoft Forward 12 Temmuz 2020’de Gerçekleşecek!

Jedi: Fallen Order 2 İçin Geri Sayım Başladı!

Şimdilerde yapımcı ve yayıncı firmalar tarafından söylenen sızıntılara bakıldığında Jedi: Fallen Order 2’nin yolda olduğunu duyuyoruz. Henüz emin olmamakla birlikte oyun için geri sayım başladı desek yalan olmaz.

Yeni çıkacak oyunun 11 Haziran 2020 tarihinde düzenlenmesi düşünülen EA Play Live 2020 de ilk defa tanıtılması beklenmekte. Eğer bu tarih Corona Virüsü Salgını nedeniyle değişmezse bu şekilde düşünülmekte. Ne zaman satışa çıkacağı konusunda da net bir bilgi söz konusu değil. Dediğimiz gibi pandemi döneminde hiçbir şey için garanti yok. Elbette dijital ortamlarda piyasaya sürülebilir. İlk serisi Jedi: Fallen Order oyunu 10 milyondan fazla kitleye ulaşmıştı. Acaba bu oyunun kitlesi ne olacak? Kayda değer bir ticari başarıya imza atacağını tahmin ediyoruz. yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalarak siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap