1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Star Citizen Ücretsiz Oldu

Star Citizen Ücretsiz Oldu

Star Citizen Ücretsiz Oldu

Oyun severler için ücretsiz oyun oynamak oldukça sevilen bir durumdur. Bundan ötürü ücretsiz hale gelen oyunlar onlar için önem arz eder. Ücretsiz oyunlar arasına bir yenisi daha eklendi. Star Citizen Ücretsiz Oldu  

Star Citizen Ücretsiz Oldu

Microsoft Windows için Cloud İmperium Games vasıtasıyla geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu uzay ticareti savaş simülatör oyunu olan Star Citizen 2012 yılında piyasaya çıkmıştı. Kickstarter projesi olarak oyunculara ulaşan ve çok rağbet gören, hızlı bir şekilde büyüme kat eden uzay temalı muhteşem oyun 11 gün boyunca ücretsiz hale geldi. Oyun severler tarafından bu durum oldukça sevindirici olmuştur.

Oyun dünyası içerisinde hızlı bir şekilde büyüyen belki de en fazla bütçeli oyunlardan biri olan Star Citizen, ayrıca en uzun süreli geliştirilen oyunlar sıralamasında birinci sırada yer alabilir. 2012 yılında Kickstarter vasıtasıyla bağış toplayan ve bağışlar konusunda rekor kırmaya devam eden oyun hala hedeflerine ulaşmış durumda değildir.

Önerilen Yazı
Riot Games Tarafından Valorant Çıkış Tarihi Açıklandı

Star Citizen adlı uzay oyunu bugünden itibaren 1 Haziran 2020 tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu keşfetmek isteyen oyun severler öncelikle oyunun ana sayfasına girerek kayıt olmaları gerekiyor. Oyun şuan da oyunculara yeni gemileri keşfetme şansını veriyor. Ne yazık dır ki geçen yıl olan tüm gemileri deneme fırsatı bu yıl elinizde olmayacak. Bu yıl oyun severler yalnızca UEE gemilerini keşfedebilecekler.

 

Yorum Yap

Yorum Yap