1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Spotify Playlist, Yeni Özelliği ile Geliyor

Spotify Playlist, Yeni Özelliği ile Geliyor

Spotify Playlist

Spotify Playlist sayfası belki de kullanıcıların uygulama içinde en çok vakit geçirdikleri arayüz. Spotify yeni bir özellik ile bunu geliştirmek istiyor.

Günümüzde müzik denince akla gelen müzik erişim programı Spotify yeni bir özellikle karşımıza geliyor. Playlistlerimiz, kendimize özel olmasını istediğimiz kadar arkadaşlarımızla da dinlemekten keyif aldığımız çalma listeleridir.

Spotify Playlist

Dünya genelinde 108 milyon kullanıcıya ulaşan Spotify, yeni özellikler getirmeye devam ediyor. Son güncelleme ile gelen özellikler arasında en dikkat çeken yenilik Spotify Playlist için geliyor.

Yeni gelen özellik ile artık arkadaşlarınızla beraber çalma listeleri oluşturabileceksiniz. Sadece bununla da kalmayıp beraber oluşturduğunuz çalma listesinde değişikler yapabilecek şarkı ekleyip çıkarabileceksiniz.

Spotify’ın en çok kullanılan özelliği olan çalma listesi oluşturma eylemini güçlendirmek istiyor gibi duruyor. Henüz resmi bir şekilde açıklaması yapılmayan bu özellik Spotify’ın kendi çalışanları tarafından dillendirilmiş durumda. Açıklandığı zaman kullanıcıların büyük ilgisini toplamaya çalışan Spotify’ın bunun için testlerine başladığı da bilinenler arasında.

Spotify kullanıcılarına daha eğlenceli bir ortam yaratmayı hedefliyor gibi duruyor. Bu durum Spotify kullanıcılarını sevindirip yeni gelecek kullanıcılara da yeni sebepler vermesini sağlıyor.

Bakalım gelecek günlerde Spotify yeni kullanıcılar kazanmak için ne gibi yeni güncellemeler getirecek ?

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap