1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. Spotify Nedir? Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify Nedir? Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify-Ücretsiz-Deneme-Süresini-3-Aya-Çıkardı

Kullanıcılar son zamanlarda müzik dinleme ihtiyaçları için çeşitli uygulamalara başvuruyor. Bu uygulamalardan en çok bilineni de müzik dinleme uygulamalarında başı çeken Spotify uygulaması. Peki Spotify Nedir? Spotify Nasıl Kullanılır? Detaylar yazımızda..

Spotify Nedir?

Spotify, dünya genelinde en çok kullanılan resmi müzik dinleme uygulamalarından biridir. İstediğiniz şarkıları dinleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir ve kullandığınız cihazlara indirebilirsiniz. Spotfiy uygulamasının kullanılma özelliklerinden biri de müzik dinleme ve indirme kalitesinin YouTube ve diğer platformlara göre oldukça fark etmesi. Özellikle müzik severler ve kulağı iyi olanlar bu kalite farkını çok rahat anlayacaklardır.

Önerilen Yazı
Spotify Yeniden Safari’yi Desteklemeye Başladı

Spotify uygulamasında şarkı dinleme ve şarkı indirme dışında farklı özellikler de bulunmaktadır. Bunlardan biri de şarkılar için oynatma listesi yani ”playlist” oluşturmaktır. Bu özellikle beraber sevdiğiniz şarkıları bir araya getirerek bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz, oluşturduğunuz bu listeyi de bağlantı paylaşma seçeneği ile sevdiklerinize gönderip istediğiniz şarkıyı onların da dinlemesini sağlayabilirsiniz.

Spotify Nasıl Kullanılır?

Spotify uygulamasını indirmek ve bazı özelliklerini kullanmak ücretsizdir. Bunun için Google Play Store ya da App Store üzerinden uygulamayı indirip kolaylıkla hesabınızı oluşturup kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz diğer seçenekler ile birlikte Premium alabilirsiniz. Bu şekilde uygulamanın bütün özelliklerini her ay cüzi bir ücret karşılığında kullanmanız mümkün olur.

Bizce Spotify günümüzde en iyi müzik dinleme uygulamalarından birisi. Peki sizler Spotfiy hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap