1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Spotify 10.000 Şarkı Limitini Kaldırdı

Spotify 10.000 Şarkı Limitini Kaldırdı

Spotify

Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan Spotify adındaki müzik uygulaması, halihazırda beğendiğiniz şarkıları kaydedip çevrimdışı dinleme imkânı sunuyor. Fakat bu şarkıları beğenme, kaydetme, listeleme gibi limitlerimiz 10.000 ile sınırlıydı. Spotify 10.000 Şarkı Limitini Kaldırdı Mı? Peki bu limit için son durum ne oldu? Detaylar yazımızda.

Artık Dilediğiniz Kadar Şarkıyı Beğenebilir ve Kaydedebilirsiniz!

Spotify, dünyada en çok kullanılan müzik uygulaması. Uygulamaya her gün onbinlerce yeni kullanıcı ekleniyor ve halihazırda milyonlar bu uygulamayı kullanıyor. Kullanıcılar uygulamada en çok, kalp butonuna basarak beğenme, müzikleri kütüphanelerine kaydetme, oynatma listesi oluşturma ve arkadaşlarını takip etme özelliklerini kullanıyor. Bu özelliklerin tamamına Spotify yıllardan beri 10.000 şarkı limiti uyguluyordu. Yani kullanıcılar para ödedikleri uygulamada yalnızca 10.000 şarkı kaydedebiliyordu. Çoğumuzun 10.000 şarkısı olmasa da elbette bu uygulamayı sadece şarkı indirmek ve arşivlemek için kullanan çok büyük bir kesim vardı.

Önerilen Yazı
Spotify, Instagram’daki Müzik Paylaşma Özelliğini Facebook’a Getirdi

Düzenleme ve filtreleme konusunda zaten geride kalan uygulama, bu hareketi ile bir taraftan kazandığı kullanıcılarını bir taraftan da kaydediyordu. Şirkete 10.000 şarkı limiti ile ilgili binlerce mesaj geliyordu ve Spotify buna çok uzun süredir hiç çözüm üretmemişti.

Şirket Şikayetlere Kulak Verdi

Sonunda beklenen oldu, şirket kullanıcıların şikayetlerine kulak verdi. Kütüphanedeki 10.000 şarkı limiti kaldırıldı. Artık kullanıcılar şarkıları diledikleri kadar kalpleyerek beğenebilecekler, indirme özelliğini açtıkları taktirde şarkıları sınırsız olarak indirebilecekler, sınırsız oynatma listesi oluşturabilecekler. Bu kullanıcı dostu haber şirketi ve müzik severleri fazlasıyla mutlu etmişe benziyor.

En çok beğenilen müzik uygulamaları arasında yer alan Spotify’nin, yaptığı her yeni güncellemeyle kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Hal böyle olunca memnun etmek adına onların şikayetlerine de önem vermek zorunda kalıyor. Spotify yenilikleriyle alakalı bilgi sahibi olmak için TeknoSitesi olarak bizi takipte kalabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap