1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Yeni Bir Kurban Daha! Spider Man Koronavirüsten Etkilendi!

Yeni Bir Kurban Daha! Spider Man Koronavirüsten Etkilendi!

2020-07-24_11-53-48

Spider Man Koronavirüsten etkilendi! Yeni bir haber olarak karşımıza çıkan bu durum pek çok kişinin canını sıkacak gibi görünüyor. Zira koronavirüsten ertelenen işler arasında bu kez de Spider Man 3 filmi var. Peter Parker karakterinin bir sonraki filminin koronavirüsten en az etkilenen filmler olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü sadece 1.5 ay etkileniyor film.

Son yıllarda sinema sektörünü adeta ele geçiren ve gişe rekorları kıran pek çok filmin arkasındaki şirket olan Marvel, koronavirüs konusuyla çok haşır neşir şu sıralar. Öyle ki insanların beklentisine dair de geniş ve yeni seçenekler hep karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Sony ile birlikte yapımcısı olduğu ve başrolde Tom Holland’ı izleyeceğimiz bir sonraki filmi Spider-Man (Örümcek Adam) 3’ün ertelendiğini açıkladı.

Koronavirüs salgını, ister istemez bütün dünyada sinema salonlarının kapanmasına neden oldu dolayısı ile bu yıl içinde vizyona girmesi planlanan pek çok film ya ileri bir tarihe ertelendi ya da tamamen askıya alındı. Spider-Man 3 de koronavirüs nedeniyle ertelenen filmler arasında bulunuyor ancak ertelenme süresi biraz ilginç.

Spider Man Koronavirüsten etkileniyor ve film biraz daha gecikiyor!

Sony tarafından yapılan açıklamalara göre Tom Holland başrolünde çekilecek olan filmle ilgili yeni duyurular var. Yani bir sonraki Spider Man filminin 5 Kasım 2021 vizyon tarihi biraz daha ilerledi ve 17 Aralık 2021 olarak belirlendi diyebiliriz. James Cmaeron tarafından çekilen ve gişe rekorları kırması beklenen yeni film olan Avatar, biraz daha bekleyerek gişe rekoru kıracak gibi görünüyor.

Tom Holland’lı ilk iki Spider-Man filmi, hikaye olarak biraz daha farklı bir perspektiften ilerliyordu. Yani daha çok Iron Man hayranı olan ve onun izindeki Peter Parker’ı anlatıyordu. Haliyle de hepimiz için farklı bir denge ve deneysel çalışma sunuyordu. Bu konuyla ilgili olarak Marvel ve diğer yeni şirketler bazı açıklamalar yaptı. En son ertelenen de yine Spider Man filmi oldu.  Marvel patronu Kevin Peige’ye göre Spider-Man 3, mahallenin dost canlısı süper kahramanının Avengers dünyasından izler taşısa da daha bağımsız bir Spider-Man’e sahne olacak.

En iyimser şekilde söyleyecek isek bir buçuk aylık bir erteleme, Hollywood’un koronavirüs nedeniyle aylarca neredeyse tamamen kapalı olduğunu düşündüğümüzde oldukça beklentilere cevap veren sakin bir süre. Beklentiler, Spider-Man 3 çekimlerinin şubat ayında tamamlanacağı yönünde. Tarihler 21 Aralık 2021’i gösterdiğinde ise Peter’ı bir kez daha beyaz perdede göreceğiz. Bakalım filmle ilgili nasıl gelişmeler yaşanacak?

Yorum Yap

Yorum Yap