1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Sosyal Medya Fenomeni Caner Çalışır’dan Kötü Haber Geldi!

Sosyal Medya Fenomeni Caner Çalışır’dan Kötü Haber Geldi!

caner

Sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımlarla hem çok eleştirilen hem de çok sevilen Caner Çalışır sevenleri üzdü. Sosyal medya hesabında 1 milyondan fazla kullanıcıya ulaşan sosyal medya fenomeninin aynı zamanda eğlence mekanlarında DJ olarak çalıştığı biliniyor. Sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu paylaşımlarla oldukça dikkat çeken ünlü sosyal medya fenomen Caner Çalışır’dan kötü haber geldi!

En son televizyon ekranlarında yayınlanan Benimle Söyle isimli bir şarkı yarışmasında jüri üyesi olarak yer almıştı. Ardından bir süredir gözlerden uzak olan ünlü ismin bu sabaha karşı hayatını kaybettiği belirlendi. Kendisi gibi sosyal medya fenomeni olan Kerimcan Durmaz’ın da yakın arkadaşı olarak biliniyordu. Henüz 31 yaşında olduğu belirlendi.

Caner Çalışır Kalp Krizi Geçirdi

Henüz 31 yaşında olan ünlü ismin bu sabaha karşı evinde kalp krizi geçirdiği ve sonrasında hayatını kaybettiği belirlenmişti. Daha önce de hastanede olduğu belirlenmişti. Çok seveni olduğu kadar nefret edenlerin de olduğu biliniyor. Ancak bugün gelen üzücü haber sonrasında pek çok arkadaşı büyük şok yaşadılar.

Henüz çok genç olan Caner Çalışır’ın daha önceki yıllarda da hastanede ciddi bir tedavi aşamasından geçtiği belirlenmişti. En son 2016 yılında hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan kontroller sonrasında durumunun ciddi olduğu ve çoklu organ yetmezliği yaşadığı belirlenmişti. Uzun süre yoğun bakımda tedavisi devam eden Caner Çalışır’ın sonradan sağlığına kavuşması sevenlerini oldukça mutlu etmişti.

Ölüm Haberi Sosyal Medyada Şok Etkisi Yarattı!

Sosyal medya fenomenleri denildiği zaman akla gelen isimlerden olan Caner Çalışır’da daha önce çoklu organ yetmezliğine bağlı olarak kalp yetmezliği gündeme gelmişti. Bu sabah ölümünün ardından haberi alan yakın arkadaşları hesaplarında şaşkınlıklarını ve üzüntülerini dile getirdiler. Takipçileri de haberin doğru olmamasını dilerken gerçek olduğu ortaya çıktı. 1989 doğumlu olan isim radyo ve televizyonculuk mezunuyken sosyal medya paylaşımları ile ün kazandı. Daha önce televizyonda da pek çok program ve dizide yer aldığı biliniyor.

Son günlerde Survivor yarışmasında popüler hale gelen Cemal Can ile arkadaşlığı bilinirken bu üzücü ölüm haberinin nasıl verileceği de merak konusu oldu.

Önerilen Yazı
İnstagram Hesabı Silme İşlemleri İçin Gereken Adımlar
Yorum Yap

Yorum Yap