1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Sony'nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda oldukça popüler olan kablosuz kulaklık modelleri, kullanıcılarını memnun etmeye devam etmektedir. Sony de kablosuz kulaklık kervanına katılan ve başarılı olmayı başaran markalar arasında yer almıştır. Her yıl yeni bir üretimle karşımıza çıkan Sony, bu kez bambaşka bir şeyle karşımızda. Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Sony’nin Yeni Kulaklığı Çoklu Cihaz Eşleştirme Özelliğine Sahip Olacak

Sony’nin en fazla satan modellerinden biri olan Truw Wireless Stereo kulaklıklarını yerini alacağı düşünülen Sony, WH-1000XM4 modeli çoklu cihaz eşleştirme özelliğine sahip olacak. Bu özellik sayesinde de kullanıcılar kulaklığa bir ve birden fazla cihazla bağlanabilecek.

Keşfedilen diğer özellikler arasında ise kulaklık takılıyken sesleri algılayabilen Akıllı konuşma ve kulaklık takılıyken bile dışarıdaki gürültüyü duyabilmek için Ortam Ses modu bulunmakta. Önce elde ettiğimiz bilgiler ise cihazın tek bir şarjla 40 saate kadar kullanılabileceğini öne sürdü. Aslında bu kulaklık modelinin tasarımı Sony WH-1000XM3 ile aynı görüntüye sahip.

Önerilen Yazı
Paycell Bayram Harçlığı Veriyor

Henüz Sony tarafından bir açıklama gelmese dahi biz bu bilgileri emin bir kaynaktan öğrendik. Bu bilgilerle beraber kulaklıkların onay için ABD’nin Federal İletişim Komisyonundan geçtiği bilinmektedir. Bu yeni modelin fiyatıyla alakalı henüz net bir bilgi yok. Kulaklıkla ilgili yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalmaya devam edin. Eğer sizinde kulaklıkla ilgili söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap