1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Sony, PlayStation 4’e Yeni Bir Güncelleme Getiriyor

Sony, PlayStation 4’e Yeni Bir Güncelleme Getiriyor

PlayStation 4'e gelen güncelleme

PlayStation 4’e gelen güncelleme, Sony’nin hala eski konsoluna verdiği önemi de gözler önüne sermiş bulunmakta. Sony geçtiğimiz aylarda yaptığı bir açıklama ile yeni bir PlayStation konsolu üzerinde çalıştığını bildirdi. Yinede PlayStation 4 için güncellemeler getirmeye devam ediyor.

PlayStation 4’e gelen güncelleme sayesinde artık kullanıcılar 16 kişilik gruplar oluşturup bu gruplar arasında sohbet edebilecek. 7.0 güncellemesi hala Beta aşamasında olduğunu da hatırlatmak isteriz yinede birçok insanın bu güncellemeye katılmasını istediklerini kullanıcılarına gönderdikleri e-posta sayesinde anlıyoruz, e-posta gönderdikleri kullanıcılarına bir kod yollayan Sony PlayStation ekibi bu kodları 20 farklı kişi ile paylaşmalarını istemekte.

PlayStation 4'e gelen güncelleme

Sony Playstation ekibinin yaptığı açıklamalara göre bundan sonra gelecek güncellemeler de kullanıcıların hoşuna gideceğini düşündüğümüz bir kaç şey açıkladı. Bundan sonra ki güncellemeler de PlayStation’un tekrar başlaması gerekmiyor. Kullanıcılar yazılımı güncellemeyi otomatik olarak başlatabilecek ve bittikten sonrada oyununa devam edebilecek.

Yukarıda verdiğimiz bilgiler dışında çok fazla yeniliği açığa çıkarmak istemeyen Sony PlayStation ekibi yinede bir kaç yeniliği bildirdi. En çok önemi iyi bir sesli sohbet deneyimi sistemi yaratmak istediğine verdiğini açıkladı ayrıca 16 kişilik sohbet odaları kurmak için de bir sistem yaptıklarını biliyoruz. Betayı kullanan kullanıcılar için bu odalar yıldızlı gözükecek.

Yorum Yap

Yorum Yap