1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Sony PS5 İçin PS1, PS2, PS3 Oyunlarını Çalıştıran Patent!

Sony PS5 İçin PS1, PS2, PS3 Oyunlarını Çalıştıran Patent!

ps5-fiyati2

Sony PS5 oyuncalarına güzel haber veriyor. Verdiği habere göre bu oyuncular söz konusu cihazlarında PS5 oynarken, ekstra olarak PS1, PS2 oyunlarını da oynamaya başlayacak diyebiliriz. Bu yüzden bu oyunların patentini kendinize göre ön plana çıkarabilir ve incelemeye devam edebilirsiniz. Aşama aşama değişen, etkili bir büyümeye ulaşan bütün seçenekleri tek bir tıklama ile kullanın ve sizinle ilgili seçenekleri de bu süreçte organize etmeye başlayın.

Bulut sistemi üzerinden yapılacak olan yeni oyunlar, emülatör patenti olarak karşımıza çıkıyor. Bu patente göre pek çok oyuncu PS1 ve devamı olan pek çok oyun serisini ve konsol serisini oynayabilecek. Bulut üzerinden oynanacak olan bu oyunlar için oyun konsollarının yeri çok önemli.

Sony PS5 için çıkardığı oyunları henüz dahil etmiyor!

Oyun konsolları ile ilgili olarak kütüphane üzerinde organize edilmiş olan pek çok seçenek var. Bu seçeneklere göre belki de en etkili olan oyun için bulut sistemlerini devreye sokabileceksiniz. Oyunların deneme sürümlerini oynayabileceğiniz bu sistemlerle ilgili olarak tek yapmanız gereken birkaç tıklama olacak. Sonra da ilerleme kaydedeceksiniz. Şayet severseniz oyunu satın alacaksınız ve kaldığınız yerden devam ederek ilerleyeceksiniz. Bu konuyla ilgili olarak isterseniz oyunların bazı bölümlerinden mini bir oyun dahi oluşturabileceksiniz.

Nostalji severler için özel bir yere sahip olan bu oyun konsolları, kesinlikle ilgilisi için de gayet profesyonel ve özel bir yere sahip. İnsanlar yıllardır PlayStation sevgisini içinde taşıyor. PS3 ile ilgili olarak ortaya çıkarılan oyun serileri, yeni oyunlar için daha keyifli ve etkili bir dil yaratıyor. Zamanımızı bu süreçler için çok daha iyi yerlere getirebilmek adına kendinizle ilgili çözümleri ve fırsatları kullanabiliyor ve incelemeye başlayabiliyoruz. Sizler de deneme sürümlerine göz atabilir ve oyunların bütün seçeneklerini ön plana çıkarabilirsiniz.

Sony tarafından sunulan PS5 yapısı ile birlikte oyunculara geniş bir oyun havuzu sunuluyor. Bu havuza dahil olarak herkes kendine has bütün PS1, PS2, PS3 oyunlarını görebilecek ve hepimiz için önemli olan seçenekler organize edilecek. Tamamen nostajik ruh, güncel bir seçenek ve ön plana çıkarılan seçenekler bazında ortaya çıkardığımız bütün bu hizmetler için sizler de yeni oyunları görebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap