1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Sony Flaş Karar Aldı! Herkese Sadece Bir Sony PlayStation 5 Satılacak!

Sony Flaş Karar Aldı! Herkese Sadece Bir Sony PlayStation 5 Satılacak!

2020-07-20_15-35-38

Sony PlayStation 5 ile ilgili olarak ön plana çıkarılan yeni bir gelişme var. Malumunuz Sony son dönemlerde pek çok yeniliğe imza attı. Örneğin DVD versiyonlu oyunlar ve buna ek olarak sadece dijital yükleme yapılabilecek konsollar gibi bazı seçeneklerle kaşrımıza çıktı. Hal böyle iken herkes daha farklı bir çalışma peşinde gidiyor. Sony de hem marka değeri bakımından hem de içerik kalitesi bakımından oyunlarını çok daha iyi pazarlamak istiyor. Ama tabi bir gelişme var, söz konusu gelişmeye göre herkes sadece 1 tane PlayStation 5 alabilecek! 

Japonya merkezli bir marka olan Sony, kendine has bir karar aldı yine. Bu karara göre oyunseverlerin hepsi sadece tek bir ürün alabilecek. Ps5 bu konuda yapılan yeni bir duyuru ile ilgili olarak kaynak kodlarına da bir uygulama ekledi. 4 gözle beklenen bu gelişmeler kendi içinde değişken bir dil yaratıyor. Uyarı mesajına göre herkes sadece 1 tane PS ürününe sahip olabilecek. Yani aynı anda birden fazla ürün alınamayacak. Alınacaksa da farklı bir kişi üzerine alınabilecek.

Sony PlayStation 5 sepete sadece bir kere eklenecek!

Ps5 ile ilgili hala bazı bilinmeyenler var. Bu oyun konsolunun net bir çıkış tarihi yok henüz mesela. Buna ek olarak ürünle ilgili net bir PlayStation 5 fiyatı yok henüz. Yayınlanmış bir fiyat olmayınca da insanlar bu konuya dair daha etkili ve daha yoğun bir çalışma üretmek istiyor. Yapılan açıklamalara göre kendi içinde değişen ve yenilenen bir çalışma sunuluyor.

Tabi öteki taraftan bu ürünü sadece 1 sefer alacak olan binlerce insan var. Yani ikincisi için ekstra fiyat farkı olacağı için ülkemizde maddiyat konusunda herkesin tercihi tek bir ürün oluyor. Bir de ekstra oyun konsolunu ne için almak istiyorlar derseniz, misafir için ve aile bireyleri için gibi görünüyor diyebiliriz.

Bir de şu var. Konsol konusunda bir sayı belirtilmemiş. Bu konuda ekstra konsol ya da nasıl bir kol seçeneği sunulacak belirli değil. Bu sürece dair yeni duyurular ve gelişmeler sürekli karşımıza çıkacaktır. PS5 ile ilgili gelişmeler ve bilinmeyenler karşımıza çıkıyor. Online olarak ön plana çıkarılan her bir yeniliği ve farklı çalışmayı sizin için ön plana çıkarıyoruz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap