1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. Sony Açıkladı: PS5 Haziran Ayında Gösterilebilir
Trendlerdeki Yazı

Sony Açıkladı: PS5 Haziran Ayında Gösterilebilir

Sony Açıkladı PS5 Haziran Ayında Gösterilebilir

Her daim öncü marka olarak ön plana çıkmayı başaran Sony markası, yeni oyun konsoluyla karşımıza çıkacak. PlayStation 5 konsolu haziran ayı içerisinde meydana gelecek olan etkinlik ile tanıtılabileceğini tahmin ediyoruz. Sony Açıkladı: PS5 Haziran Ayında Gösterilebilir 

Sony Açıkladı: PS5 Haziran Ayında Gösterilebilir

Sony her geçen gün kendini yenilemeye ve güncellemeye devam etmektedir. En son piyasaya çıkaracakları PlayStation 5 ile büyük ses getirecek gibi gözüküyor. Ortaya çıkan bir rapora göre, PlayStation 5 oyun konsolunun Haziran ayı başında yapılacak olan etkinlikte tanıtılacağı planlanmaktadır.

Daha önce edindiğimiz bilgilere göre Sony tarafından yapılan açıklamada PlayStation 5 etkinliği tarihi için 4 Haziran düşünülüyordu. Fakat Twitter üzerinden yapılan bir paylaşıma göre, PS5 oyun konsolunun çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi bulunmamaktadır. Tek bilinen şey haziran ayı başında olacağıdır.

Sony tarafından gerçekleştirilecek olan Interactive Entertaintmen de PS5 için hem birinci nesil hem de üçüncü parti oyunlarını paylaşacak gibi. Daha önce Haziran başında olan etkinlikte fazla fazla oyunların geleceği belirtilmekte. Her ne kadar bazı şirketler, çıkaracakları oyun ile alakalı açıklama yapmış olsa da henüz net bilgimiz olmadığı için biz de size net bilgi veremiyoruz.

Önerilen Yazı
Yerli Video Konferans Uygulaması Kullanılmaya Başlandı

Teknositesi olarak yeni bilgiler edindikçe biz de sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Sony’nin Playstation oyun konsollarıyla ilgili eğer sizin söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bizlere ulaşarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Gereken eleştirileri yapabilir, merak ettiğiniz soruları sorarak cevabını alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap