1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Sokağa Çıkma Yasağı Yeniden Mi Geliyor?

Sokağa Çıkma Yasağı Yeniden Mi Geliyor?

Sokağa Çıkma Yasağı Yeniden Mi Geliyor?

Geçen hafta içerisinde vaka sayıları hep stabil devam ediyor 700-800 bandında ilerliyordu. Son 2 gündür günlük korona virüs vaka sayısı 1000’in üzerine çıktı. Hal böyle olunca  yeniden tedbirler alınacağını düşünmeden geçemiyoruz. İnsanların ilk aklına gelecek olan şey ise Sokağa Çıkma Yasağı Yeniden Mi Geliyor? sorusu olmuştur.

Sokağa Çıkma Yasağı Yeniden Mi Geliyor?

Vaka sayıları artış gösterdiği için Bilim Kurulu üyelerinin böyle birşey sunduğu duyumlarını aldık. Lakin henüz kabul olunmuş değil. Bize göre yeniden sokağa çıkma kısıtlaması gelmez. Fakat vaka sayıları daha da artmaya devam ederse mutlaka farklı önlemler alınacağını biliyoruz. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vaka sayıları artarsa tedbirleri daha sert bir şekilde uygulayacaklarını belirtmişti. İlerleyen günlerde ne olacağını hepimiz bekleyip göreceğiz.

Yeni gelişmeler olduğu takdirde TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Sizinde konuyla alakalı sormak istedikleriniz ya da söylemek istedikleriniz varsa yorum kısmından bize ulaşarak söyleyebilirsiniz.

Önerilen Yazı
Koronavirüs Salgını Otel Konseptini Değiştiriyor
Yorum Yap

Yorum Yap