1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya Haberleri
  3. Slack Bildirimleri Güncellendi

Slack Bildirimleri Güncellendi

Slack Bildirimleri Güncellendi

Özellikle iş hayatında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Slack Bildirimleri Güncellendi! Yapılan güncellemeyle beraber kullanıcılar oldukça memnun olacak gibi gözüküyor. Uygulama üzerine getirilen rahatsız etme moduna getirilen çalışmayla beraber kullanıcılar bildirim ayarlarını kontrol edebilecek.

Uygulama üzerinde hali hazırda çevrim içi ve çevrim dışı seçenekler bulunmakta. Bununla beraber de günün belli başlı saatlerinde gelen bildirimler kullanıcıları rahatsız ediyordu. Fakat kullanıcılar rahatsız etme modunu açmadığından ötürü bildirimler sık sık geliyordu. Bu mod için de özelleştirme imkanı sağlanıyor.

Slack Bildirimleri Güncellendi

Uygulama kullanıcıları gelen güncellemeyle beraber kendi istediği zamanlarda bildirim zamanlaması yapabilecek. Daha önceden gece saatlerinde otomatik olarak aktifleşen rahatsız etme modu, kullanıcıların istediği zamanda yönetilebilmesine olanak sağlamakta. Böylelikle mesai saatleri dışında izinli olunan günlerde bildirimlerin kapatılması mümkün olacak.

Yeni rahatsız etme modu özelliği hem bilgisayar hem de mobil cihazlarda kullanılabilecek. Slack bildirimleri için yapılan bu değişikliği kullanmak çok basit. Sol üst kısımda yer alan kullanıcı adına bastıktan sonra Pause notifications kısmına Set a notification schedule sekmesine girmeniz gerekiyor. Buraya girdikten sonra kullanıcıların karşısına, hangi günlerde, hangi saatlerde rahatsız etme modunun aktif hale getirilebileceği karşımıza çıkıyor.

Ayarı kendi isteğinize göre yapabileceksiniz. Aktif hale getirebilmeniz için sağ en altta yer alan You kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada ise karşımıza Notifications sekmesine gideceksiniz. Daha sonra ise Notification schedule kısmına girmeniz gerekiyor. Bir cihaz üzerinden ayar yaptığınız takdirde her cihaz için geçerli olacaktır.

Uygulama özelliği duyurulurken kullanıcılar tarafından bazılarının beklediği hareket ifadesi kullanıldı. Siz bu uygulamayı kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız bu yapılan güncellemeyle alakalı siz ne düşünüyorsunuz. Bildirimlerin sık sık gelmesi ya da bizim istediğimiz saatte gelmemesi çok can sıkıcı bir durum değil mi? Konuyla alakalı bildirmek istediklerinizi yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. TeknoSitesi olarak sizlere her daim en doğru, en yeni bilgileri vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Önerilen Yazı
Facebook Yine İşleri Karıştırıyor! WhatsApp ve Messenger Birleşiyor!
Yorum Yap

Yorum Yap