1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Siyah PlayStation 5 Ortaya Çıktı

Siyah PlayStation 5 Ortaya Çıktı

play5

Son zamanların en çok konuşulan ürünlerinden olan PlayStation 5, siyah bir modelle karşımıza çıktı. Hazırlanan afişe ve ortaya çıkan görünüme bakılırsa, durum söylentiden ibaret değil gibi görünüyor. DualSense konusunda da siyah dokunuşlar kullanan firma, bu zamana kadar hep beyaz görünüşüyle gündeme gelmişti. Ancak görünen o ki firmada daha farklı renk seçenekleri de yer alıyor. Siyah PlayStation 5 modelinin ortaya çıkmasıyla beraber, görünüş gerçekten mükemmel diyebiliriz.

Siyah PlayStation 5 Çok Satabilir

Tanıtım videosu dahil, bugüne kadar ortaya çıkan haberlerde yeni modelin beyaz renk seçeneğini görmüştük. Beyaz renk tonuna baktığımızda ince detaylar da bizlere mavi renkle sunulmuştu. Ancak siyah renk modele baktığımızda da kırmızı ve alımlı bir görünüm bizleri karşılıyor.

Siyah renk modelinin ortaya çıkmasıyla beraber, beyaz renge göre daha hoş durduğunu ifade edebiliriz. Bu nedenle kullanıcılar daha çok siyah rengi tercih edeceği için, muhtemelen ilk aşamada satışlar beyaz renk seçeneği üzerinden yapılacak. Özellikler bakımından hiçbir farkı bulunmayan siyah renk seçeneğinin diskli mi, yoksa disksiz model mi olduğu henüz bilinmiyor.

PlayStation 5 Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Renk seçeneğinin yanı sıra, ürünün Türkiye satış fiyatını yeniden söyleyelim. Geçtiğimiz günlerde Posta Gazetesi altyapısında ortaya çıkan görsellere göre yeni oyun konsolu 7.999 TL fiyat etiketine sahip olacak. Ayrıca ürünün belli olan fiyatının hangi sürüme ait olduğu da bilinmiyor. Bildiğiniz gibi diskli ve disksiz seçeneklerle çıkış yapan yeni konsolun detayları da günden güne netleşecek gibi görünüyor.

Siyah renk seçeneğinin ortaya çıkmasıyla beraber, tahminlere göre ürünün farklı renk seçenekleri de olabilir. Ancak firma herhangi bir açıklamada bulunmadığı için durum hakkında net bilgiye de sahip değiliz. İlerleyen günlerde durum netleştikçe sizlere yeniden bilgi veriyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap