1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Show TV Kararını Verdi! Çukur’un Akibeti Belli Oldu

Show TV Kararını Verdi! Çukur’un Akibeti Belli Oldu

Show TV Kararını Verdi! Çukur'un Akibeti Belli Oldu
Show TV ekranlarının sevilen dizileri arasında bulunan Çukur dizisinin yeni bölüm çekimleri corona virüsü nedeniyle durdurulmuştu. Eski bölümlerinin yayınlandığı dizi için karar verildi. Show TV Kararını Verdi! Çukur’un Akibeti Belli Oldu 

Show TV Kararını Verdi! Çukur’un Akibeti Belli Oldu

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Rıza Kocaoğlu, Öner Erkan, Damla Sönmez, Nejat İşler ve Perihan Savaş gibi usta oyuncuların yer aldığı Çukur dizisinin akibeti belli oldu. Çukur dizisinin yeni bölümü ne zaman başlayacak?

Corona Virüsü salgını sebebiyle çekimlerine devam edip etmeyeceği merak edilen Çukur dizisiyle alakalı yeni gelişmeler yaşandı. Arka Sokaklar, Kuruluş Osman gibi dizilerin yeni çekimleri devam ederken Ay yapım ise salgının hemen ardından çekimlerini durdurduğu Çukur dizisine erken final kararı aldı.

Çukur

Çukur Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor

Show TV ve Ay Yapım tarafından alınan yeni karara göre Çukur dizisi sezon finali yaptı. Dizi bu zamana kadar karşımıza 3 sezonla çıktı. Çukur dizinin 4. sezon çekimlerine de Ağustos ayı itibariyle başlanacak. Reyting rekorları kıran dizinin yeni bölümleri Eylül ayında ekranlarda olacak. Çukur dizisine en son olarak ünlü oyuncu Barış Arduç da eklendi.

Önerilen Yazı
Mucize Doktor İçin Flaş Karar Alındı!

Hemen her bölümüyle ilgi çekmeyi ve reyting rekorları kırmayı başaran Çukur dizisi erken sezon finali kararı aldı. Aldığı sezon finali kararından sonra dizinin sevenleri yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı konusunda araştırma yapmaya başladı. Dizinin yeni sezonu Eylül ayında ekranlarda olacak.

Yorum Yap

Yorum Yap