1. Ana Sayfa
  2. Dizi-Film Haberleri
  3. Sevilen Dizi Arka Sokaklar Sezon Finali Yapıyor

Sevilen Dizi Arka Sokaklar Sezon Finali Yapıyor

arka sokaklar

Kanal D’de yayınlanan ve kanalın sevilen dizilerinden biri olmayı başaran Arka Sokaklar, 10 yılı aşkın bir süredir yayınlanıyor. Bir dönem final yapsa da izleyicilerinin eylemleri ile dizi tekrardan başladı. Sevilen dizi, koronavirüse rağmen çekimlerine ve yeni bölümlerini yayınlamaya devam ediyordu. Sonuç olarak, Arka Sokaklar 12 Haziran’da sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Peki Arka Sokaklar Sezon Finali fragmanı yayınlandı mı? Detaylar yazımızda..

Arka Sokaklar Sezon Finali Yapıyor!

Sevilen dizi Arka Sokaklar, önümüzdeki cuma günü yani 12 Haziran 2020‘de sezonu bitim finalini yapmaya hazırlanıyor. Koronavirüs salgınına rağmen yine de çekimlerine aralıksız devam eden dizi, 556. bölüm fragmanı ile bu sezonu da bitiriyor. Dizinin finali olmadığından dolayı önümüzdeki yıl da devam edeceği belli olan Arka Sokaklar dizisinin sevenleri de dizinin bir yıl daha devam etmesinden dolayı sevinçliler.

Önerilen Yazı

Netflix Türk Dizisi Aşk 101 2. Sezon Tarihi Belli Oldu

Sevilen dizinin son bölümünde Hakan – Bahar yakınlaşması dikkat çekmişti. Telsizlerin açık kalması sebebiyle Hakan – Bahar arasında geçen her şeyi bütün emniyet öğrenmişti. Bu yakınlaşma dizinin sevenlerini heyecanlandırmışken, Hakan komiser kaçırılmış ve dövülmüştü. Koronavirüs salgınına da sıkça yer verilen dizide ekip hem virüsle mücadele etmekte hem de İstanbul’un azılı suçlularının peşinde koşmakta.

Son bölümde yaşananlar sonrasında sezon finali yapılacağının açıklanması dizinin sevenlerini iyice heyecanlandırdı ve gözleri Cuma gününe çevirmişti.

Arka Sokaklar 556. Bölüm Fragmanı

Sevilen dizinin sezon finali fragmanında, ekip Hakan Komiser’ı buluyor. Ancak yapılan bir operasyon ya da başka bir şeyin sonrasında da Selin Komiser hastaneye düşmüş ve Mesut Komiser de onun ziyaretine gelmiş gibi gözüküyor. Sevilen dizinin 556. bölümünde ne olacağı hepimizin merak konusu haline gelmiş oldu.

Peki siz Arka Sokaklar dizisini takip ediyor musunuz? Dizi hakkındaki düşüncelerinizi yorum olarak bekliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap