1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. San Diego Comic-Con 2020 Fuarı Online Yapılacak!

San Diego Comic-Con 2020 Fuarı Online Yapılacak!

San Diego Comic-Con 2020 Fuarı Online Yapılacak!

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa süre içerisinde tüm dünyayı etkisi altına almayı başaran virüs şuanda 280 bine yakın can aldı. Corona Virüsü Salgını sebebiyle pek çok etkinlik ve fuar iptal edildi. İptal edilen fuarların arasında bir yenisi daha eklendi. San Diego Comic-Con 2020 ertelendi. San Diego Comic-Con 2020 Fuarı Online Yapılacak! 

San Diego Comic-Con 2020 Fuarı Online Yapılacak!

Yaz aylarında gerçekleşmesi düşünülen fuar, internet üzerinden online bir biçimde yapılacak. Ünlü çizgi roman fuarının Temmuz ayının son günlerine doğru evlerimize konu olmasını bekliyoruz.

San Diego Comic-Con’un resmi Twitter hesabında paylaşılan videoyu incelediğimizde, iptal edilen fuarın çizgi roman severlerin evlerinde gerçekleşmesine karar verildi. Video içerisinde: “Çok yakında… Ücretsiz otopark, rahat koltuklar, kişisel atıştırmalıklar, kuyruk yok, evcil hayvanlar girebilir, herkese yaka kartı ve ön sıralardan seyir… Evde Comic-Con” sözlerini görüyoruz. Ayrıntılar henüz belli olmasa dahi, çizgi roman severler muhtemelen saatlerce sıra beklemek ya da çok pahalı olan otel odalarına para kaptırmak yerine online olarak izleyebilecekler.

Önerilen Yazı
Google ve Facebook Çalışanları Evden Çalışmaya Devam Edecek!

İşte San Diego Comic-Con 2020’nin Online Fuar Videosu:

23 Temmuz 2020 de başlaması planlanan fuarın dijital olarak yapılmasına karar verildi. Dijital fuarında aynı tarihte ya da daha ileri tarihte yapılacağı düşünülmekte. 2021 yılı için ise karar verildi. Yeni fuar kanlı canlı bir biçimde yapılacak. San Diego Comic-Con dijital fuarının yalnızca fragman yayınlamaktan ibaret olmayacağını tahmin ediyoruz.

Corona Virüsü Salgını pek çok sektörü etkilediği gibi oyun ve fuar sektörünüde etkiledi. Tüm firmaların 2021 yılında kanlı canlı olarak gerçekleştireceklerine kesin gözüyle baksakta yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi takipte kalın.

Yorum Yap

Yorum Yap