1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. Samurai Shodown Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Olarak Başlatılacak

Samurai Shodown Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Olarak Başlatılacak

Samurai Shodown

Henüz piyasaya çıkmamış olsa dahi adından sıklıkla bahsettiren Samurai Shodown oyunu bu hafta piyasaya çıkacak. Piyasaya çıkışından itibaren büyük ses uyandıracak olan bu oyun çıkış yapmadan bile ses uyandırdı. Samurai Shodown Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Olarak Başlatılacak 

Samurai Shodown Oyunu Epic Store’da Ücretsiz Olarak Başlatılacak

Son bir kaç haftadır Epic Store sıklıkla gündeme gelmekte. İlk olarak hemen hemen herkes tarafından bilinen Grand Theft Auto 5 oyununu ücretsiz hale getirmesiyle adından söz ettiren Epic Store, bir yenilikle daha karşımızda. Henüz piyasaya çıkmamış bir oyun olsa dahi çıkış tarihinden itibaren ücretsiz olarak başlatılacak Samurai Shodown oyunuyla Epic Store da oyun da gündemlerden düşmeyecek gibi gözüküyor.

Macera ve aksiyon kategorisinde yer alan dövüş oyunu ilerleyen süreçlerde farklı konsollarda da piyasaya sürülebilecek. 18 Haziran tarihinde PlayStation 4 konsolunda, 28 Haziran da Steam üzerinde piyasaya sürülecek. Edindiğimiz bilgilere göre oyun, Steam platformunda 39.99 Dolar gibi etiketle sunulacak. Lakin sakın üzülmeyin 11 Haziran 2020 tarihinde oyun Epic Games Store üzerinde bir hafta boyunca tamamen ücretsiz olarak kullanıcılarına sunulacak.

Önerilen Yazı
Minecraft Dungeons PC ve Konsollar İçin Yayınlandı

Bu harika dövüş ve aksiyon oyunuyla ilgili Xbox konsolunda çıkış yapıp yapmayacağı konuşulan konular arasında yer almaktadır. Her konsol için çıkış tarihi belli olan oyunun Xbox konsolunda şimdilik adı geçmiyor. İlerleyen günlerde ne olur hepimiz bekleyip görelim. Konuyla alakalı yeni gelişmeler oldukça TeknoSitesi olarak sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Bizi takipte kalarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap