1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung’un Yeni Telefonları Galaxy A50s ve Galaxy A30s

Samsung’un Yeni Telefonları Galaxy A50s ve Galaxy A30s

Samsung-Galaxy-A50-and-Galaxy-A30

Samsung Yeni Telefonları Galaxy A50s ve Galaxy A30s ‘i Duyurdu

Güney Kore’nin en büyük hatta dünya devi olan Samsung yeni telefonlarını duyurdu ve basına sızdırdı. A30 ve A50’nin yeni güncelleme modelleriyle piyasaya çok yakında sürülmesi bekleniyor. Günümüzün en güçlü telefon firması olan Samsung artık bir dünya markası olmuş durumda denilebilir. Yıllardan beri her geçen gün kendini durmadan yükselten hatta her ay yeni bir reklam filmiyle Apple gibi firmalara kafa tutan Samsung resmen herkese meydan okuyor. En son yaptığı teknolojisi ile tüm dünyaya kendisini kanıtlayarak katlanabilir bir telefon dahi sürülmüştü dünya piyasasına. Aslında A30 ve A50 zaten piyasaya sürülmüş telefonlardı fakat şöyle bir durum var ki bu modellerin ismini şirketin müdürü YeonJeong adlı şahıs koymuştu. Yeni çıkan telefonlar, bu telefonların tamamen yeni güncelleştirilmiş ve yeni isim halleri diyebiliriz.

Samsung

Artık biliyoruz ki hiçbir insan telefon olmadan yaşayamaz hale gelmiştir. Günümüzde her şey teknoloji üzerine kurulmaya devam etmekte ve Samsung gibi firmalarda bu duruma çok güçlü bir destek vermektedir. En iyi teknoloji modellerini her sezon piyasaya süren dünya devi, daha önce Jeong’un artık önümüzdeki yıl öyle bir teknoloji yayacağız ki bütün telefonların satışı durabilir hale gelebilir şeklindeki açıklaması ile acaba Samsung nasıl bir teknoloji geliştirerek diğer firmalara ne gibi bir kafa tutacak beklentisi oluşturmuştu.

A30 ve A50’nin belli başlı sağlam özelliklerinden birkaçı ise kamerasının geniş açılı olması. Bunun yanında 4.000mAH batarya ile bütün gün telefon başında olabilirsiniz. Telefonlarda dikkat edilen özelliklerin başında kesinlikle batarya gelmektedir. Bir telefonun bataryası sağlam olduğunda insanlar tarafından tercih edilme oranı çok daha yüksek olabiliyor. Bir diğer önemli unsuru da 15 Watt şart desteği olması. Bu özellik sayesinde artık telefonunuzun şarjı bittiğinde saatlerce beklemeye gerek kalmayacak. 4GB ram seçeneği ile telefonlarınızda istediğiniz kadar oyunlar oynayabilir ve programlar indirebilirsiniz. Samsung, eskiden olduğu gibi şimdi de piyasaya sunduğu bu yeni telefonlarla tekrar kendisini bir dünya devi olduğunu tüm rakiplerine göstermeyi hedefliyor.

Yorum Yap

Yorum Yap