1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri ve Görselleri Detaylandı

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri ve Görselleri Detaylandı

watch33

Son haftalarda Samsung, hiçbir ürünüyle gündemden düşmüyor. Özellikle Galaxy Note 20 serisinin de gündemden düşmemesiyle beraber, Samsung Galaxy Watch 3 saati de gündemden bir türlü düşmedi. Yeni nesil akıllı saatin tüm özelliklerinin ortaya çıkmasıyla beraber, saatin tanıtım tarihi de tahmin ediliyordu. Note 20 serisiyle beraber tanıtılması beklenen ve görselleri de ortaya çıkan yeni saatin, son görseli de sızdırıldı. Peki bakalım yeni saatin görselleri bizlere neler gösteriyor, tanıtım ne zaman yapılacak ve saat bizlere neler sunacak?

Samsung Galaxy Watch 3 Son Detaylar

Yeni akıllı saatin son detaylarına göz attığımız zaman, tüm özelliklerini rahatlıkla görebiliyoruz. Bunun yanı sıra geçen hafta yayınlanan fotoğrafın yanı sıra ürünün yeni fotoğrafları da ön plana çıkmaya başladı. Özellikle tanıtım tarihi de bilinen yeni cihazın özelliklerine ve tanıtım tarihine de göz atacağız.

Akıllı saat tutkunlarının merakla beklediği Galaxy Watch 3, muhtemelen 5 Ağustos tarihinde tanıtılacak. Aynı zamanda büyük bir beklenti içerisinde olan kullanıcılar, aynı tarihte Note 20 ailesinin tanıtılacağını da biliyor.

Galaxy Watch 3 Özelliklerini Hatırlayalım

Alüminyum, paslanmaz çelik ve titanyum gövde seçenekleriyle karşımıza çıkacak cihazın iki farklı ekran boyutu bulunacak. İlk seri 1,2 inç boyuta sahip olurken, ikinci seri de 1,4 inç büyüklüğüne sahip olacak. Aynı zamanda üzerinde iki adet fiziksel buton barındıran saatin Gorilla Glass XD cam koruması da bulunuyor.

1 GB RAM ve 8 GB dahili depolama alanıyla çıkış yapmaya hazırlanan akıllı saatin 5W manyetik şarj kullanacağını da biliyoruz. Aynı zamanda Türkiye’de satılmasına kesin gözüyle bakılan yeni modelin 247 mAh ve 340 mAh batarya güçlerine sahip iki farklı seçeneği bulunacak.

Son olarak cihazın Tizen OS 5.5 işletim sistemine sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca Türkiye’de kesin olarak satılacak yeni nesil akıllı saatin, ülkemiz için belirlenen fiyatı da henüz kesinleşmiş değil. Fiyatı ve geriye kalan tüm detayları ancak 5 Ağustos tarihinden sonra öğrenebileceğiz.

Önerilen Yazı
En İyi Tabletler Hangileri ? En Çok Satan 3 Tablet Ve Özellikleri
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap