1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Sızdırıldı

samsung-galaxy-watch-3-ozellikleri-sizdirildi

Geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonu olan S20 modeliyle karşımıza çıkan Samsung, 5 Ağustos için hazırlıklarını sürdürüyor. 5 Ağustos 2020 tarihinde Fold 2 ve S20 tanıtımlarını yapmayı hedefleyen firma, bu sefer de bir akıllı saat üzerinde çalışıyor. Adını çok duyduğumuz Galaxy Watch 3 özellikleri ortaya çıktı. Tayland’da yer alan bir sertifika kurumu, cihazın özelliklerini doğruladı ve tanıtım tarihi bile bilinmeyen cihazın birçok özelliği ortaya çıktı. Peki yeni akıllı saat kullanıcılara neler sunuyor?

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri

Geçtiğimiz haftalardan beri birçok kurum tarafından mercek altına alınan akıllı saatin ekran kapasitesinin 45 mm olacağı biliniyordu. Yapılan son açıklamalara göre cihazın hem 45 mm, hem de 41 mm ekran kapasitesine sahip iki farklı versiyonu bulunacak. Her iki saat versiyonunda da LTE ve SIM kart desteği yer alırken, 45 mm ekrana sahip olan cihazda GPS özelliği de bulunacak.

Cihazın tahmin edilen diğer özelliklerinden birisi de suya dayanıklı olması. Açıklamalara göre 45 mm olan cihaz suya dayanıklı olacak ve Gorilla Glass DX ekran camını barındıracak. Aynı zamanda MIL-STD-810G standartlarına uyularak üretilecek cihazın, 41 mm versiyonunda aynı özelliklerin yer alıp almayacağı bilinmiyor.

Cihazın Geriye Kalan Detayları

Yeni akıllı saatin iki versiyonunda da hemen hemen aynı özellikler yer alacak. Farklılıklar yaşansa bile bu farklılıkların çok detaylı olacağı düşünülmüyor. Bütün bunların yanı sıra cihazda kablosuz şarj özelliğinin barınacağı da biliniyor. 5 Watt gücüne kadar yer alacak kablosuz şarj özelliği her iki versiyonda da bulunacak.

Samsung Galaxy Watch 3 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Yeni cihazda sızıntılar gelmeye başladı. Fakat sızıntıların karşılığında herhangi bir tanıtım tarihi, çıkış tarihi veya fiyat bilgisi yer almadı. Vietnam kaynaklı olarak üretilecek cihazın ilerleyen günlerde mutlaka tanıtım tarihi hakkında da bilgiler gelecektir. Ayrıca tüm özellikler netleştikten sonra cihaz hakkında yorum yapabilir, bir fiyat tahmini yürütebiliriz. Bakalım, ilerleyen günlerde firmanın yeni hamleleri nasıl şekillenecek?

Önerilen Yazı
Galaxy Note 20 Plus Kamera Özellikleri Açığa Çıktı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap