1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

samsung-galaxy-watch3

Geçtiğimiz haftalardan beri akıllı saat piyasasında sürekli gündeme gelen Samsung Galaxy Watch 3 özellikleri, bir nevi ortaya çıkmıştı. Yeni gelen detaylarla beraber neredeyse cihazın tüm özellikleri ortaya çıktı. Peki yeni cihaz hangi özelliklerle gelecek ve tanıtım tarihi ne zaman olacak? Sizler için son özellikleri de inceledik.

Samsung Galaxy Watch 3 Ekran Detayları Geliyor

Cihazın son günlerde ekran kapasitesi hakkında da detaylar gelmeye başladı. İddialara göre yeni cihaz 1.2 inç ve 1.4 inç boyutunda iki farklı ekranıyla birlikte gelecek. Aynı zamanda Gorilla Glass 5 ATM su dirençli bir ekrana sahip olacak cihazın GPS ve LTE bağlantı güçleri de bulunacak. Bağlantı gücü sayesinde cihazın, telefonu aratmayacağını söyleyebiliriz.

Cihazın diğer detaylanan özelliklerine baktığımız zaman da hemen kalp atış hızı dikkatimizi çekiyor. Cihaz, her iki modeliyle de kalp atışımızı ölçebileceği gibi kan basıncımızı da detaylıca takip ederek bize anlık rapor iletebilecek. Bunun yanı sıra Linux altyapılı Tizen 5.5 işletim sistemiyle kutudan çıkacak yeni akıllı saat, 1 GB RAM gücüne ve 340 – 247 mAh kapasiteli batarya gücüne sahip olacak. Küçük modelde yerini alan 340 mAh batarya gücü, büyük modelde 247 mAh seviyesinde olacak

Galaxy Watch 3 Tanıtım Tarihi ve Fiyatı

Yeni ürünün şuan için tanıtım tarihi ve fiyatı net olarak bilinmiyor. Özellikleri bile net olarak bilinmeyen yeni cihaz hakkında bunca sızıntı meydana geldiği gibi, tanıtım tarihi hakkında da söylentiler gelmeye başladı. İddialara göre yeni cihaz önümüzdeki ay tanıtılacak.

Diğer bir iddiaya baktığımız zaman da, cihaz 5 Ağustos tarihinde Galaxy Note 20 serisiyle birlikte piyasaya sürülebilir. Şuan net bilgiler gelmediği için kesin konuşmak zor. İlerleyen günlerde yeni bilgiler edindikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap