1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Samsung Galaxy Watch 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Watch 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy Watch 3

Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatin çıkış tarihi belli oldu. SM-R845F ve SM-R850 kod adıyla anılan saat beklenen tarihten daha önce geleceğe benziyor. Samsung Galaxy Watch 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu 

LTE ve Wi-Fi hücresel şebeke destekli satın alınabileceği belirtilen saatin bağlantı noktaları arasında Bluetooth, GPS ve NFC yer almakta. Oldukça popüler hale gelecek olan akıllı saat oldukça güzel görünüme sahip.

Samsung Galaxy Watch 3 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Daha önce ortaya çıkan bilgilerde akıllı saatin 5 Ağustos tarihinde gerçekleştirilecek olan Galaxy Note 2 etkinliğinde tanıtılacağı dile getirilmişti. Gündeme yeni gelen bilgilere göre 22 Temmuz tarihinde gün ışığına çıkacak. 1.2 ve 1.4 inç olmak üzere iki farklı ekran boyutuyla gelmesi beklenen saat, üç farklı kayış ile gelecek.

Gümüş, siyah ve altın gövde rengi seçenekleriyle sunulan saat 247 mAh pil, büyük ekranlı modelinde ise 340 mAh pil yer almakta. Her iki modelde de 8 GB dahili depolama alanı bulunmakta. Bu alanda 5.3 GB’in kullanılabileceği bilinirken, aktivite takibi yeteneğine sahip olan telefon saatte EKG, kan basıncı ölçümü ve nabız oksimetresi gibi özellikler bulunmakta.

Akıllı saat modelleri arasında en iyi akıllı saatlerden biri olacak olan bu saat küçük ama önemli tasarım farklılıklarına sahip olacak. Samsung Galaxy Watch 3’ün 41 mmlik modeli 399 dolardan, 45 mmlik modelinin ise 599 dolardan satışa sunulacağı belirtilmekte.

Saatin tanıtımı için bu zamana dek bilinen tarih 5 Ağustos olarak biliniyordu. Paylaştığımız bu tarih Samsung Galaxy Note 20 serisi akıllı telefonların tanıtılacağı etkinlik tarihiydi. Aynı etkinlikte Samsung Galaxy Watch 3 akıllı saatin de tanıtılacağı düşünülürken yeni edinilen bilgi ile tarih öne çekildi. Yeni bilgilere göre muhteşem akıllı saat 22 Temmuz tarihinde tanıtılacak. Konuyla alakalı yeni gelişmeler olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. TeknoSitesi olarak bizleri takip ederek siz de bilgi sahibi olabilirsiniz.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Watch 3 Özellikleri Ortaya Çıktı
Yorum Yap

Yorum Yap