1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Belli Oldu – Yok Böyle Batarya!

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Belli Oldu – Yok Böyle Batarya!

tabs71

Son zamanlarda tablet teknolojisini daha da güçlendirmek isteyen Samsung, yeni modeliyle gündeme gelmeye devam ediyor. Galaxy Tab S7 Plus modelinin özelliklerinin ortaya çıkmasıyla beraber, en dikkat çeken özellik de batarya özelliği oldu. Çok güçlü bir batarya ve güçlü bir işlemciyle çıkışını yapmaya hazırlanan yeni modelin özelliklerini sizler için inceledik. Bakalım yeni ürün kullanıcılara neler sunacak?

Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri

Çift bir cihazla çıkış yapmayı hedefleyen Samsung, hem Tab S7, hem de Tab S7 Plus modelleriyle gündeme gelecek. Cihazların ortak özelliklerine baktığımız zaman da Snapdragon 865 plus gibi güçlü bir işlemci gücünü görüyoruz. Ayrıca 6 GB ve 8 GB RAM boyutlarıyla çıkış yapacak cihazların 128 GB ve 256 GB dahili depolama alanları da bulunacak.

Tab S7 modelinin ekran boyutu da 11 inç olurken, Plus serisinde bu boyut 12.4 inç seviyelerine çıkacak. Ayrıca ön kısmında 8 MP selfie kamerası bulunduracak modellerin arka kısmında da ikili bir kamera kurulumu bulunacak. Arka kısımdaki kameralar 13 MP + 5 MP seviyelerinden oluşacak.

Ekran altında parmak izi korumasıyla çıkış yapacak cihazların, batarya güçleri de birbirinden farklı olacak. Android 10 işletim sistemiyle çıkış yapacak cihazların TAB S7 modelinde 7760 mAh seviyesinde bir batarya gücü bulunuyor. Bu serinin Plus modelinde ise batarya gücü 10.090 mAh olacak. Tab S7 Plus modelinde kullanılacak 5G teknolojisi diğer modelde kullanılmayacak ve cihazlarda hızlı şarj desteği de bulunmayacak.

Yeni Tabletin Çıkış Tarihi

Yeni ürünün çıkış tarihi net olarak bilinmese de, cihazlar tamamen tamamlanmış durumda. Bu nedenle çıkışı çok uzun sürmez diye tahmin ediyoruz. Özellikleri ortaya çıkan yeni modellerden siz ne bekliyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Önerilen Yazı
Ucuz Fiyatlı Xiaomi Ninebot C30 Elektrikli Bisiklet Tanıtıldı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap