1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Ses Getirecek

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Ses Getirecek

samsung-galaxy-tab-s7-plus-bomba-gibi-geliyor

Sene başından beri tablet üzerinde çalışmaya başlayan Samsung’un yeni modeline ait özellikler ortaya çıktı. Yeni Samsung Galaxy Tab S7 Plus özellikleri bir tablete göre büyük yankı uyandıracak gibi görünüyor. Peki yeni model hakkında hangi özellikler netleşti, cihaz hakkında bilinenler neler?

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri

Samsung’un yeni tablet modeline ait özellikler ortaya çıkmaya başladı. Cihaza baktığımız zaman ilk etapta 12.4 inç büyüklüğünde bir ekranla karşılaşıyoruz. Bunun yanı sıra cihazın 11 inç boyutunda farklı bir modeli daha bulunacak.

Bluetooth 5.0 sürümüyle karşımıza çıkacak tablet, 5G teknolojisini de destekliyor. Aynı zamanda AMOLED ekran teknolojisine yer veren cihazda 10090 mAh seviyesinde batarya bulunuyor. Cihazda yer alan 25 W hızlı şarj desteği de cihazı birinci derece tercih sebebi kılıyor.

Önümüzdeki günlerde tüm detaylarıyla gün yüzüne çıkması beklenen yeni modelin mavi, gri ve kahverengi renk seçenekleri bulunacak. Aynı zamanda S-Pen desteği bulunacak cihazın Wi-Fi sürümü ise Wi-Fi 6 olacak. Son olarak cihazın Android 10 işletim sistemine sahip olacağı ve özel bir klavyeyle beraber karşımıza çıkacağı düşünülüyor.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Çıkış Tarihi

Yeni cihazın çıkış tarihi hakkında henüz bir bilgi yer almadı. Ortaya çıkan sızıntılara göre yeni model Galaxy Note 20 modeliyle beraber tanıtılacak. Note 20 serisinin de tanıtım günü şuan için bilinmiyor.

Samsung Galaxy Tab S7 Plus Fiyatı

Çalışmalarına devam edilen yeni tablet modelinin fiyatı hakkında da hiçbir bilgi netleşmedi. Ayrıca cihazın yurtdışı fiyatı bile belli olmamışken, Türkiye fiyatının bir hayli gecikeceğini düşünüyoruz. Aynı zamanda cihazın Türkiye’ye gelip gelmeyeceği veya ne zaman geleceği hakkında da herhangi bir bilgi bulunmuyor. Yeni ürün ilk etapta kendi ülkesinde satışa sunulacak.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap