1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy S21 Detayları Görünmeye Başladı

Samsung Galaxy S21 Detayları Görünmeye Başladı

gal21

Samsung altyapısında son günlerde yoğun çalışmalar devam ediyor. Note 20 ve Note 20 Plus modelleri üzerinde çalışan ve efsane özelliklerle piyasayı sallamaya hazırlanan firma, bu defa alternatif bir model üzerinde de çalışmalara başladı. Yeni Samsung Galaxy S21 modelinin birtakım özellikleri de ortaya çıkmaya başladı. Peki yeni modelde hangi özellikler bulunacak, fiyatlar hangi seviyede olacak?

Samsung Galaxy S21 Özellikleri Ortaya Çıkmaya Başladı

Son dönemlerde hep amiral gemileri üzerinde çalışmalar gerçekleştiren Samsung, bu defa fiyatları biraz daha aşağı çekmeye hazırlanıyor. Satış konusunda da Pazar alanında Xiaomi’den geri kalan firma uygun fiyatlı model olan S21 modeli üzerinde çalışmalara başladı. Ortaya çıkan çalışmaların netleşmesiyle beraber, firmanın telefonu kendini belli etmeye başladı.

Yeni modelin özelliklerine baktığımızda ekranda muhtemelen 60 Hz yenileme hızıyla karşılaşacağız. Ayrıca Snapdragon 865 ve 875 yonga setiyle gelmesi beklenen modelde FHD+ ekran kalitesi bulunacak. Bunun yanı sıra 150 MP kamera özelliği de söylentiler arasında yer alıyor. Ancak uygun fiyatla gelmesi beklenen modelde 150 MP kamera kullanılmayacağını ve daha cazip bir kamera özelliği bulunacağını da belirtebiliriz.

Son zamanlarda 150 MP kamera özelliği de bir hayli konuşuluyor. Bu teknoloji önümüzdeki aylarda Samsung cihazlarda yerini alacak ancak başka bir sürümle görünecek.

Dev Kamera Ultra Serisinde Olacak

Snapdragon işlemcilerinin yükselmesiyle beraber, son çıkan işlemciler 150 MP kamera özelliğini destekliyor. Ancak uygun fiyatla ve S21 modeliyle gelmesi beklenen Samsung, kamerayı bu modelde kullanmayacak. S21 modelinin yanında bir de Ultra serisi yer alacak ve devasa kamera ilk defa bu cihazda kullanılacak.

Yeni cihazın tüm özellikleri net olarak bilinmese de, ilerleyen günlerde daha net özellikler göreceğiz ve sizlere yeniden bilgi vereceğiz. Siz bu durumda ne düşünüyorsunuz?

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap