1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. Samsung, Galaxy Note8’i emekliye ayırıyor.

Samsung, Galaxy Note8’i emekliye ayırıyor.

Samsung Galaxy Note8

Samsung Galaxy Note8, Samsung’un güzel cihazlarında birisi idi. Samsung çok sayıda cihaz piyasaya sürüyor, bu da birçok güvenlik güncellemesi yayınladığı anlamına geliyor. Google’ın Pixel cihazlar için standart 3 yıllık bir politikası varken Samsung, belirli cihazların ne zaman ve ne kadar süreyle güvenlik yamalarını alacağına dair çalışan bir liste tutar. Şimdi şirket, listeye yeni cihazlar eklemek ve eski bir modeli tamamen kaldırmak da dahil olmak üzere birkaç güncelleme yapmış gibi görünüyor.

Galaxy S20 Fan Edition, temel S20 deneyimini daha düşük fiyatlarla sağlamak için yakın zamanda piyasaya sürüldü. Telefonun büyük hayranlarıyız ve artık tüketicilere ulaştığı için Samsung, onu aylık güvenlik yamaları alan cihazlar listesine ekledi. Başka bir cihaz olan Galaxy Tab Active3 de kulübe katıldı, ancak yalnızca üç ayda bir yama alacak.

Şimdi üzücü habere gelelim – Galaxy Note8 yıllardır devam ediyor, bu yüzden artık aylık güvenlik yamaları almayacak. Bunun yerine, şirket onu üç ayda bir güncel tutacaktır. Orijinal Google Pixel ile hemen hemen aynı zamanlarda piyasaya sürülen Galaxy J7 Prime, talihsiz bir güncelleme değişikliği de görüyor.

Yani Samsung Galaxy Note8 ve Samsung Galaxy J7 Prime, bundan sonra sadece 3 ayda bir güvenlik güncellemesi alacak.

İyi bir koşu oldu ama programdan tamamen emekliye ayrılıyor. İyi yolculuklar, yaşlı adam.

Yorum Yap

Yorum Yap