1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy Note 20 Ultra 360 Derece Geliyor!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 360 Derece Geliyor!

2020-07-21_13-44-48

Samsung Galaxy Note 20 Ultra için önemli ölçüde bir çalışma yapılıyor ve bu çalışmalara dair güncel seçenekler sürekli artıyor. Marka bazlı olarak ilerlemelerin büyük olduğu bu marka adına, güncel çalışmalar da hepimiz için büyük detay yaratmış oluyor. Tasarım konusunda herkesin ilgisini çeken ve büyük işler başaracağına inandığımız bir marka modeli olan Samsung Galaxy Note 20 Ultra ürünü, herkes için daha etkin ve yenilikçi bir dilde ilerliyor diyebiliriz.

Güney Koreli dev olan Samsung için 5 Ağustos tarihinde yeni bir çalışma yapılacağını söyleyebiliriz. Hepimiz için daha farklı ve etkili bir yenilik üreten marka için söyleyecek şeylerin hepsini inceleyebilirsiniz. Galaxy ailesi için önemli bir ilerleme yaratan marka adına sizler de kendinize göre bir denge ile ilerletebilirsiniz.

Evan Blass tarafından paylaşılan bu cihaz için 360 derecelik konsepte göre bir yenilik yaratılıyor ve bu sayede daha da etkili bir dil üzerinde duruyoruz. Galaxy Note 20 Ultra ile ilgili olarak ön plana çıkarılan her bir detayı ve yeniliği kendi içinizde kullanabilir ve detaylandırabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 3D videosu bu şekilde sunuldu!

 

Bu konuya dair güncel olarak ilerleyen ve büyüyen çok fazla hikaye ve tarz var. Çalışmalarla birlikte ön plana çıkarılan ve karşımızda yer alan her bir seçenek için tek bu ürüne dair güncellemeleri görerek de ilerleyebilirsiniz. Aşama aşama büyüyen ve güçlü bir dilde ön plana çıkarılan ve kendi adına daha rahat, daha estetik bir dilde hizmet veren marka, artık işlerini büyütmek istiyor.

Galaxy Note 20 Ultra ile ilgili tasarımlar ve seçenekler için tek yapmanız gereken birkaç tıklama işlemi olacaktır. Ayrıntılar ve yenilikler, seçenekler, profesyonel detaylar ve daha fazla hizmet için sizinle ilgili her bir çözümü ortaya çıkarıyoruz. Geç kalmayın ve bu aşamaları yakından takip etmeye başlayın.

Bu cihazın Türkiye fiyatı henüz bilinmiyor. Bu yüzden çıktıktan sonra nasıl bir fiyat sunulacak ve neler yapılacak bizler de merak içerisindeyiz. Hem daha etkili, hem de daha iyi bir dilde ön plana çıkarılan bu ürünler için geç kalmayın ve aşama aşama detayların tamamını kullanmaya başlayın.

Yorum Yap

Yorum Yap