1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy Note 20 Kullanıcılarını Üzecek

Samsung Galaxy Note 20 Kullanıcılarını Üzecek

exynos

Son zamanlarda sızıntılarla ve özellikle de işlemcisiyle gündeme gelen yeni modelin, kullanıcıları bir hayli üzeceği belirtildi. Yeni ürünün özellikleri bir hayli kaliteli beklenirken, işlemci konusunda da birtakım sorunlar yaşanıyor. Ancak, bu haberlerin ortaya çıkması da şuan sızıntıdan ibaret diyebiliriz. Bakalım Galaxy Note 20 yeni işlemci problemi kullanıcıları neden üzecek?

Galaxy Note 20 Snapdragon ve Exynos Arasında Kaldı

Cihaz hakkında Snapdragon 865 ve Exynos 992 işlemcileri ön plana çıkarken, ortaya çıkan son haberlere göre kullanıcılar muhtemelen bu iki işlemci seçeneğini de göremeyecek. Snapdragon 865 işlemcisi iddialara göre ABD ve Çin gibi ülkelerde ortaya çıkacakken, yeni cihazın Exynos 992 işlemcisine sahip olacağı da hayal gibi görünüyor.

Note 20 ve Note 20 Plus modellerinde belirli sayılarda Snapdragon 865 işlemcisi bulunacak. Bunun yanı sıra Exynos 992 söylentilerinin ortaya çıkmasıyla beraber, yapılan çalışmalarda bu işlemci gücünü hiç rastlanmadı. Yani beklentilere göre yeni model Exynos 990 işlemci modeliyle gelebilir.

Kullanıcılar Açıklama Bekliyor

Note 20 ve Note 20 Plus modeli hakkında bu söylentilerin ortaya çıkmasıyla beraber Samsung tarafından da hiçbir şekilde açıklama gelmedi. Cihazı sırf işlemcisi için bekleyenler ve Snapdragon 865 işlemci hayalini kuran kullanıcılar, bu konu karşısında sarsıldı. Aynı zamanda firmadan açıklama bekleyen ve Twitter gündeminden sürekli soru yönelten kullanıcılar da, karşılarında hiçbir cevap bulamadı.

Tıpkı diğer cihazlar gibi, Note serisinde de birtakım sızıntılar meydana gelecektir. Ancak bu sızıntılarla cihazın net bilgilerini öğrenecek, veya tanıtım gününü bekleyeceğiz. Son zamanlarda telefon kutusu polemikleriyle gündeme gelen Samsung, eğer bu projesini Exynos 990 üzerinden gerçekleştirirse kullanıcı kaybı yaşar diye düşünüyoruz. Ancak durumu ilerleyen günlerde daha net gözlemleyecek ve size yeniden bilgi veriyor olacağız.

Önerilen Yazı
Samsung Galaxy Tab S7 Plus Özellikleri Belli Oldu – Yok Böyle Batarya!
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap