1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy Note 20, Galaxy Wacth 3 İçin Büyük Sürpriz Yapıyor!

Samsung Galaxy Note 20, Galaxy Wacth 3 İçin Büyük Sürpriz Yapıyor!

2020-07-08_11-02-15

Sürpriz bir şekilde tanıtım tarihi açıklanan Galaxy Note 20 cihazı ve Watch 3, Galaxy Z cihazları için Samsung bandından önemli gelişmeler var. Samsung tarafından üretilen bu yeni ürünler kendini iddialı bir şekilde tanıtıyor ve hepimize dair de önemli seçenekler yaratıyor diyebiliriz. Aşamalar ve amaçlar doğrultusunda yeni bir tanıtım hazırlayacak olan Samsung için tarihler de gayet güncel şekilde karşımıza çıkıyor. Sızıntıların ardı arkası hiç bir türlü kesilmez iken nihayet resmi bir tanıtım tarihi açıklandı ve Unpacked etkinliği olarak karşımıza çıkan olaylar görülmeye başlandı.

5 Ağustos 17.00 tarihinde yapılacak olan etkinlik için canlı yayın da yapılacak ve Youtube üzerinden takip edilebilecek. New York üzerinde gerçekleşecek olan bu tanıtım için geniş bir çalışma yapılacak gibi duruyor. Çünkü marka hem kendine dair hem de işlerine dair aktif ve yoğun bir seçenek üzerinde durmaya devam ediyor ve hepimizi mutlu edecek ürünlerle geldiğini belirtiyor. Bu ürünler tabi kendi içinde büyük bir listeye sahip ürünler olsa da özellikle tanıtımda pek çok tanıtım malzemesi var ekstra olarak.

Samsung Galaxy etkinliğinde bizleri neler bekliyor?

Aslında bizleri bekleyen şeyler çok net ve belli. Mistik Bronz adında S-pen ürününden tutun da Samsung tarafından sunulan pek çok telefon modeline varıncaya kadar geniş bir skalada tanıtımlar bizleri bekliyor. Galaxy Unpacked etkinliğinde karşımıza çıkacak bazı ürünler için de sürpriz deniliyor. Galaxy Note 20 Ultra ismiyle çıkan cihazlar, özel olarak renk ve tema bakımında birbiri ile uyumlu şekilde ön plana çıkarılıyor. Bu yüzden de Watch 3 için ve Galaxy Ultra için özel bir tanıtım bekleniyor.

Cihazlarla ilgili bilgiler sır gibi saklanıyor!

Cihazlarla ilgili bilgilerin hepsi sır gibi saklanmakta. Galaxy Z Fold 2 özellikle kendini bir şeklide tanıtma konusunda sıkıntı yaşamayacak gibi. Çünkü sır gibi saklanan bilgiler kendini gösterecek bir detaya sahip ve özel bir yapıda ön plana çıkarılıyor. Özellikleriyle kendinden çokça bahsedilen yeni cihazlar Amoled ekran yapısı ile de karşımıza çıkıyor adeta. Bu tarz durumlar için söyleyecek çok fazla şey var iken, gelin aşağıdaki tanıtımı hep birlikte seyredelim.

 

Yorum Yap

Yorum Yap