1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy M31s Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Samsung Galaxy M31s Özellikleri ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

m31

Son zamanlarda amiral gemilerini bir kenara bırakarak daha uygun fiyatlı modeller üzerinde çalışmaya başlayan Samsung, yeni modeli olan M31s modelinin de duyurusunu yaptı. Ortaya çıkan bilgilere göre hem telefonun tüm özellikleri belli oldu, hem de çıkış tarihi tam anlamıyla netleşti. Kullanıcılara harika özelliklerle tanıtım yapmayı hedefleyen Samsung, yeni modelin fiyatının da çok uygun olacağını söylemişti. Öncelikle Samsung Galaxy M31s özellikleri belli olduğu için, bu konuya bir değinelim.

Samsung Galaxy M31s Özellikleri

Son olarak yeni modelin tasarımının ve özelliklerinin ortaya çıkmasıyla beraber her şey netleşti diyebiliriz. Amazon platformunda cihazın ön ve arka fotoğraflarının görüntülenmesiyle beraber, tasarımın gerçekten kusursuz olduğunu söyleyebiliriz. Arka kısımda dörtlü bir kamera kurulumuyla gelen cihazın ana kamerası 64 MP çekim gücüne sahip olacak. Yan kameraların gücü henüz bilinmezken bu kameraların geniş açılı kamera, makro kamera ve derinlik sensöründen oluşacağı biliniyor.

Ön kısmında delikli bir kamerayla giriş yapmaya hazırlanan modelin, maalesef şuan için ön kamera özelliği de bilinmiyor. Ancak cihazın 6000 mAh seviyesinde bir bataryayla ve 15W hızlı şarj desteğiyle geleceğine de kesin gözüyle bakılıyor. Bunun haricinde Exynos 9611 işlemci setini kullanacak modelin parmak izi sensörü de ekrana gömülü olabilir. Eğer ekrana gömülü bir teknoloji kullanılmasa bile, cihazın yan tarafında mutlaka parmak izi sensörü bulunacak.

Galaxy M31s Çıkış Tarihi

Yeni ortaya çıkarılan cihazın çıkış tarihi de belli oldu. İlk etapta 6 Ağustos tarihinde çıkış yapacak cihaz, Hindistan pazarında yerini alacak. Ancak kısa sürede global pazara da açılacak modeli kısa süre içerisinde ülkemizde de göreceğiz. Fiyat hakkında da herhangi bir kesinlik bulunmazken, firmanın açıklamalarına ve çalışmalarına göre yorum yaptığımızda fiyatın çok uygun olacağını söyleyebiliriz.

Tabii ki belirlenen fiyat vergisiz bir fiyat olacağı için de, bizler için yine orta seviyede bir fiyat olabilir. İlerleyen günlerde bu konu hakkında daha detaylı bilgiler edindikçe sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap