1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy M31s Hakkında Önemli Detaylar Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy M31s Hakkında Önemli Detaylar Ortaya Çıktı!

samsun-m31s

Geçtiğimiz günlerde Samsung firması aracılığıyla duyurulacağını öğrenmiş olduğumuz Samsung Galaxy M31s cihazının pek çok performans verileri karşımıza çıktı. İşlemci açısından kardeşi olan Galaxy M31 cihazından farklı olmayan yeni telefon, hakkında gelişen diğer özellikler hala gün yüzüne çıkmış değil.

Samsung Galaxy M31s Detayları Netleşmeye Başladı

Samsun markası, akıllı telefon piyasasında oldukça kuvvetli olan isimlerden bir tanesidir. Ürettiği akıllı telefonlarla beraber telefon dünyasında her ne kadar kendisini öne çıkarsa bile, giriş ve orta sınıf telefonlarından kazanmış olduğu pazar payının daha çok etkileyici olduğu söylenebilir.

Giriş sınıfını Samsung Galaxy M serisi şeklinde isimlendiren firma, sınıfı içerisinde neredeyse en büyük pil kapasitesi bulunan cihazlardan biri olan M31’i duyurmuştu. Geçtiğimiz günler içerisinde Galaxy M31s isminde yeni bir cihaz duyuracağını açıklayan firma, yeni gelecek telefonu hakkında birçok detayı gün yüzüne çıkarmış gibi görünüyor.

M31s ve M31 Aynı İşlemci Türüne Sahip Olabilirler

Exynos 9611 çip seti üzerinden gücünü alan yeni cihazın tek çekirdek puan 347, çoklu çekirdek puanı 1256 şeklinde dikkat çekiyor. SM-M317F model numarası bulunan Samsung Galaxy M31s performansıyla ve Galaxy M31 ile işlemcisinin aynı olmasıyla pek değişiklik olmadığı gözle görülüyor.

Ortaya atılan görsellerden anlaşılan Galaxy M31s, 6 GB Ram gücü ile kullanıcılara sunulacak. İşletim sistemin Android 10 ve arayüzünün son nesil olan One UI olacağı da açıklanan bilgiler içerisinde. Bu bilgilerin haricinde pek bir bilgi açıklanmayan yeni cihaz hakkında önceden ortaya çıkan veriler ve tahminlere göre telefon özellik listesi şu şekilde.

Galaxy M31s Özellikleri

Samsung firmasının yeni telefonu olan Galaxy M31 bazı özellikleri şu şekilde;

  • Ekran 6,4 İnç, Full HD ve Amoled.
  • İşlemci gücü Samsung Exynos 9611.
  • Ana kamera 64 MP, 8 MP, 5 MP, 5MP.
  • Batarya 6.000 mAh.
  • Ram 6 GB.
  • Ön kamera 32 MP.

Samsung Galaxy M31s Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Belli bir resmi açıklama olmasa bile bu yeni akıllı telefonun 30 Haziran tarihi itibariyle Hindistan’da satışa sunulacağı düşünülüyor. Samsung Galaxy M31s fiyatı ise vergiler hariç olarak 1.345 TL olarak belirlenmiştir.

Yorum Yap

Yorum Yap