1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung Galaxy M30s Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy M30s Özellikleri ve Fiyatı

Samsung-Galaxy-M30s-Özellikleri-ve-Fiyatı

Samsung Galaxy M30s Özellikleri ve Fiyatı

Malumunuz cep telefon fiyatları oldukça yüksek. Bu konuda alanında uzman bir marka olarak hizmet sağlayan Samsung, uygun fiyatlı yeni telefonlar üretiyor ve uygun fiyatlı telefonlarına devasa bataryaya sahip bir yeni üye daha eklemeyi planlıyor. Bu yazımızda ise 6000 mAh’lik gerçekten büyük bir bataryanın olacağı M30s’in, tasarımına ve özelliklerine yakından bakacağız.

Güney Koreli Samsung’un uygun fiyatlı telefon serisi olan M Ailesi’ne katılacak son cihaz, geride bıraktığımız günlerde belli olmuştu. Samsung Galaxy M30s olarak adlandırılması beklenen bu cihazsa henüz tanıtılmadı, ancak buna rağmen pek çok teknik özelliği ve tasarımı şimdiden ortaya çıktı. Henüz resmi bir tarih bulunmasa da gelecek ay tanıtılacağı söylenen Galaxy M30s, sızdırılan fotoğraflara göre mavi ile yeşil tonları arasında bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca bu renklere, arka tarafta yer alan 3 ana kamera ve parmak izi sensörünün de eşlik etmesi bekleniyor. Cihazın önden bir görüntüsü ise henüz bulunmuyor.

Samsung Galaxy M30s özellikleri:

Samsung Galaxy M30s Özellikleri ve Fiyatı
  • 6,4 inçlik 2400×1080 Full HD+ ekran
  • Exynos 9610 işlemci
  • 4/6 GB RAM
  • 64/128GB dahili depolama
  • Android 9.0 Pie işletim sistemi / One U.I 1.1 arayüz
  • f/2.0 diyafram açıklığına sahip 16 megapiksel ön kamera
  • f/2.0, 48 MP + f/2.2, 5 MP + f/2.2, 8MP üçlü arka kamera
  • 6000 mAh batarya

Önümüzdeki ay ilk Asya bölgesinden satışlarına başlanması beklenen cihazın, 280 dolardan (yaklaşık 1650 TL) raflarda yerini alması bekleniyor. Ancak bu fiyatlara ülkemizdeki vergilerin dahil edilmediğini ve bir önceki model olan M30’un, 2000 TL bandının üzerinde satıldığını hatırlatmakta fayda var. Haliyle satışlar ile ilgili yeni vergiler de işin içine girince gerçekten insanların isteğine cevap veren geniş tasarımların yer aldığını görebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Kendiniz için profesyonel, yenilikçi ve ayrıcalıklı olarak çözümleri kullanabilir ve organize bir hizmete ulaşabilirsiniz. Uygun fiyatları ile ön plana çıkarılan bu cihazları en uygun şekillerde kullanabilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Geç kalmayın ve profesyonel bir yapıda organize çözümleri kullanmaya devam edin.

Yorum Yap

Yorum Yap