1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. Samsung, Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesini Yayınladı

Samsung, Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesini Yayınladı

Samsung-Galaxy-J5-İçin-Android-Pie-Güncellemesini-Yayınladı

Samsung, Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesini Yayımladı!

Samsung, Android güncellemelerini en hızlı şekilde yayınlayan bir üretici olmasa da, güncellemeleri amiral gemilerinin dışında orta seviye modellere de sunması büyük beğeni topluyor. Bu modellere Galaxy J5 Pro ile bir yenisi daha eklendi. Detayları, ihtiyaçları, fırsatları ve alanındaki kaliteli yaklaşımları ile güncel olarak ön plana çıkarılan bütün çözümleri kendi içinizde değerlendirebilir ve ön plana çıkarabilirsiniz. Gecikmeyin ve size dair daha rahat, daha farklı ve ayrıntılı bir hizmet içeriğine göz atın. Profesyonellerin olmazsa olmaz yaklaşımı, dokusu ve yenilikçi çözümleri kullanabilir ve kendinize de bu konuda bir denge yaratabilirsiniz.

Galaxy J5 2017 Android Pie güncellemesinin detaylarına geçmeden önce, cihazı kısaca hatırlayalım. 5.2 inçlik ekranı 720 x 1280 piksel çözünürlük sunan telefon, 14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen ve 1.6 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli Exynos 7870‘den güç alıyor. 2 GB RAM’e, 16 GB depolama alanı eşlik ediyor. Bu kapsamda güncelleme birçok yeni özelliği Galaxy J5 Pro ile buluştururken, Android ve Samsung’a özgü onlarca güvenlik açığını gideriyor.

Galaxy J5
Samsung

Galaxy J5 İçin Android Pie Güncellemesi

Güncellemenin tüm dünyaya ve buna bağlı olarak ülkemize gelmesi birkaç hafta sürebilir. Ayarlar & Yazılım Güncelleme & Güncellemeleri manuel olarak indir seçeneğinden güncellemeyi kontrol edebilirsiniz. Bu güncelleme ile birlikte hemen telefonunuzda yeni gelişmeleri görmeye başlayacaksınız. Çok daha hızlı, çok daha önemli ve ilerleme destekli olarak ön plana çıkarılan her türlü yenilik ve seçenek için sizler de zaman kaybetmeyin. Cihazınız ile ilgili olarak teknolojik desteklemeleri ve yeni nesil duyuruları sitemizden takip etmeye devam edebilirsiniz.

Galaxy J5 için hazırlanan bu güncelleme, biraz daha telefonu yormayan ve online olarak ön plana çıkaran bir yapı ile ilerliyor. Herkes için daha rahat, daha verimli ve profesyonel olarak kullanılan bütün bu hizmetler için sizler de zaman kaybetmeyin ve kendiniz için gerekli olan her aşamayı takip etmeye başlayın. Amaç burada daha fazla kişiye ulaşmak ve daha çok teknolojik fırsat yaratmak olduğu için, size dair de bir kolaylık sunmaktayız.

Yorum Yap

Yorum Yap